Lineage 2: Revolution
4.9 (4)

Lineage 2: Revolution

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Alcatel One Touch Pop 8

Opis:

Gra Lineage 2: Revolution to klasyk, który można wyobrazić sobie wspaniały i okropny gatunek MMORPG, który od ponad 10 lat daje niezapomniane wrażenia milionom graczy na całym świecie. Oczywiście, urzeka grę nazwą, ponieważ to Lineage 2 jest grą, która stała się jednym z kultowych przedstawicieli tego gatunku, grą, w którą zna się prawie każdy fan gier RPG, oraz grą, która utrzymuje miliony ludzi w Internecie.

Przygotował grę w studiu Netmarble Games i tutaj pojawia się pytanie - kto to jest? Sam studio, oczywiście, już błysnęło w otwartych przestrzeniach Google Play, oferując gry zarówno w serii Marvel, jak iw Star Wars, ale problem polega na tym, że to studio nie ma nic wspólnego z oryginalnymi twórcami Lineage 2. W rezultacie, oczywiście, pytanie pozostaje otwarte, albo zapożyczyli tekstury i zasadę tego, co się dzieje, albo otrzymali specjalne zadanie, aby rozładować sytuację, ponieważ oficjalnie Lineage 2 ma być platformami mobilnymi dopiero w przyszłym roku ...


Jeśli nie zwracasz uwagi na nazwę gry, okazało się to bardzo interesujące, oferując nam znajomy wygląd, rasę i inne żetony, które można już zobaczyć w oryginale. Oczywiście wersja mobilna okazała się okrojona, co nie jest zaskakujące, ponieważ zarówno platformy mobilne, jak i moc urządzeń nie pozwalają jeszcze na przeniesienie wszystkiego w oryginalnej formie.

Z tego powodu warto zauważyć braki, ponieważ o funkcjach można napisać całą książkę.

Większość skarg wynika z obecności trybu automatycznego, który z jednej strony znacznie ułatwia pompowanie postaci, az drugiej strony sprawia, że ​​jest to pełny bot, z którego można wyjść i prowadzić własną działalność. Nie ma zwyczajowego rozwoju klas, prawie każdy może stać się czymś przeciętnym i uniwersalnym. Nie ma zwykłej otwartości świata, ponieważ lokalizacje są nadal przydzielane, gdy przechodzą, a czasami są izolowane ... W rzeczywistości, możliwe jest zbyt długie wyliczenie różnic, ponieważ nie jest to Lineage 2, a nawet zabicie go.


Funkcje:

  • Znany format dla gier fabularnych, które zostały zawinięte w powłokę z Lineage 2
  • Wypełniaj online w bitwach na dużą skalę
  • Doskonała grafika i silnik
  • Nieco ścięty, ale wciąż otwarty świat
  • Możliwość dołączenia do klanów i gildii

Wady gry:

  • Pączek i reklama
  • A to nie jest Lineage 2 !!!

Konkluzja: postrzeganie gry Lineage 2: Revolution jako mobilnej wersji słynnej gry daleko do przodu nie będzie działać, ponieważ porównywanie ich jest bezużyteczne. Odnosząc się do regularnej gry fabularnej z dobrą grafiką, możesz miło spędzić czas!


Reklama

Pobierz Lineage 2: Revolution 1.17.10 dla Alcatel One Touch Pop 8

Nowości w tej wersji
1. Offline Mode
2. Courageous Battlefield
3. Other content improvements and bug fixed
informacje ogólne
wersja 1.17.10 (11710)
Data umieszczenia 2019-12-23 18:42
rozmiar 94.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie statystyk dotyczących baterii

Pozwala aplikacji na odczytywanie bieżących danych o niskim poziomie naładowania baterii. Potencjalnie umożliwia aplikacji zbieranie szczegółowych danych o używanych aplikacjach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

PROFILER

PROFILER

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Netmarble na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/22 08:21
Inne gry Alcatel One Touch Pop 8

Alcatel One Touch Pop 8

Alcatel One Touch Pop 8 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Cortex A7)
Ekran: 8.00", 1280x800
Rozmiary: 122.80 x 209.00 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |