Liga badmintona
4.4 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Alcatel One Touch Pop 8

Opis:

Gra w Badminton League jest badmintonem dla androida, który jest pozycjonowany jako gra sportowa, co nie jest zaskakujące, ponieważ badminton od 1992 roku został włączony do igrzysk olimpijskich! Niemniej jednak, gra jest czymś pomiędzy arkadą a symulatorem, przynajmniej część teoretyczna jest obserwowana dość ściśle, ale fizyka wyraźnie nie dostanie się do symulatora przez bardzo długi czas ...

Przygotowała grę w studio RedFish Games, a tu warto zauważyć, że miała tylko trzy projekty na swoim koncie i tak się złożyło, że wszystkie trzy były na naszej stronie, doskonały wynik, nie ma nic do powiedzenia!


Gra rozpoczyna się dość typowo - musisz podać swoje imię i wybrać postać, a tutaj wszystko jest bardzo skromne, możesz wybrać kolor włosów, kolor skóry i płeć postaci, po czym zaleca się przejść trening, który pozwoli Ci przyzwyczaić się do zarządzania, co było zaskakująco proste. Po lewej stronie ekranu znajdują się dwa przyciski odpowiedzialne za przesuwanie znaku do przodu lub do tyłu, a po prawej stronie znajdują się trzy przyciski odpowiedzialne za górny i dolny kanał, a także osobny przycisk odpowiedzialny za silne uderzenie w skoku.

Kiedy odkryjesz to z zarządzaniem i innymi żetonami, nadszedł czas, aby przejść do prawdziwych konkursów, które są całkiem sporo, w tym prawdziwych graczy, ale nie można zadzwonić do przyjaciół na pojedynek, deweloperzy nie dodali tej okazji. W miarę postępów w rankingu i zdobywanych punktów możesz zmieniać ubrania na swoją postać i kupować ciekawe gadżety, które nie tylko wyróżnią Cię z tłumu, ale także uczynią grę bardziej zróżnicowaną.


Funkcje:

  • Całkiem prosta kontrola z własnymi cechami
  • Przyjemny grafik bez dodatków
  • Wiele trybów gry, odpowiednich dla każdego
  • Strome sztuczki i specjalne combo
  • Dużo sprzętu i wyposażenia

Wady gry:

  • Reklama i mały donat

Konkluzja: oczywiście, gra w Badminton League nie jest arcydziełem i wadami tutaj, jeśli znajdziesz błąd, ale czy znasz wiele gier w badmintona? To wszystko!


Reklama

Pobierz Liga badmintona 3.58.3936 dla Alcatel One Touch Pop 8

Nowości w tej wersji
- UI optimized
Enjoy this awesome badminton world!
informacje ogólne
wersja 3.58.3936 (3583936)
Data umieszczenia 2019-04-11 15:04
rozmiar 41.48 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi

Pozwala aplikacji na odczytywanie wszystkich wydarzeń w kalendarzu zapisanych w urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z takim uprawnieniem może udostępniać i zapisywać dane kalendarza niezależnie od ich poufności.

dodawanie i modyfikowanie wydarzeń w kalendarzu oraz wysyłanie e-maili do gości bez wiedzy właściciela

Pozwala aplikacji na dodawanie, usuwanie i zmienianie wydarzeń, które możesz modyfikować na urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z tym uprawnieniem może wysyłać wiadomości wyglądające jak wysłane przez właściciela kalendarza lub modyfikować wydarzenia bez wiedzy właściciela.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/22 11:25
Inne gry Alcatel One Touch Pop 8

Alcatel One Touch Pop 8

Alcatel One Touch Pop 8 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Cortex A7)
Ekran: 8.00", 1280x800
Rozmiary: 122.80 x 209.00 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |