pogoda dla Alcatel One Touch Pop 8

26.09.2013

UNIWeather - aplikacja, która stała się ostatnio dostępna dla urządzeń z systemem Android, który pozwala przeglądać pogodę i posiadające wiele różnych funkcji. Komfortowy i wygodny interfejs użytkownika pozwala na łatwe poruszanie się po aplikacji, zawsze wiesz, szczegółowe informacje na temat pogody w wybranym mieście lub regionie.

18.06.2013

BBC Weather app łączy umiejętność zawsze znasz dokładną prognozę pogody ze słynnej agencji prasowej i widget stylowej, które mogą ozdobić swój pulpit. Gdziekolwiek jesteś, budować swoje garnki prawidłowo, wiedząc, prognozę pogody jesteś gotowy na wszelkie niespodzianki niej, tak, że nigdy nie psuć nastroju.

29.12.2012

HD Widgets aplikacja jest niezbędnym zestaw widżetów w wysokiej rozdzielczości dla android, idealny zarówno dla tabletu i telefonu do. Ale należy pamiętać, że są one koncentrują się wyłącznie na wyższych rozdzielczościach, w przeciwnym razie sens jest zaginionych.

16.12.2012

Pogoda na żywo app pozwoli Ci dokonać android prawdziwą stację pogodową, szalenie piękne i pouczające, nie gorsze odpowiednikami na świecie. Każda pogoda jest piękna - ta aplikacja to potwierdza.

07.10.2012

Program HD Metallic Widgets to zestaw widget bardzo stylowe android wykonane w stylu metalu. Elegancka i prosta, są idealne do każdego biurka, żelazo jest zawsze w modzie.

02.03.2011

Animated Weather Free - piękne i realistyczne pogoda widget android. Efekty wideo, takich jak śnieg, deszcz, słońce jasne, mgła, najbardziej realistycznie oddać atmosferę ulicy ponad 55.000 miast na świecie, prognoza pogody jest skompilowany w szczegółową formę i jest podzielony na rano, południe, wieczór i noc.

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |