Stickman Revenge 3
4 (6)

Opis:

Gra Stickman Revenge 3 to strzelanka dla Android, który jest klasycznym biegaczem, wykonany na podstawie platformówki i wchłaniane elementy Slasher, jak wszystkich wrogów, które można napotkać po drodze będzie musiał przeciąć mieczem! Od części deweloper nie zmieniła się, więc to nadal Zonmob Tech., JSC, którzy w dalszym ciągu doskonalić gameplay dla ciebie. Na naszej stronie było dokonanie przeglądu tylko pierwszy mecz, drugi Brakowało nam jednak, jak popularność części gry jest coraz lepiej, tak, że możemy zebrać najlepszy krem, a tej części dużo lepiej niż w ubiegłym, pomimo faktu, że na pierwszy rzut oka może wydawać się niemal identyczne.

Podobnie jak w dwóch poprzednich częściach mamy do uruchomienia od lewej do prawej, unikaniu lub niszcząc wszystkie przeszkody na swojej drodze, nie zapominając zbierać monety, które będą użyteczne. Punkty będą także pobierane tylko w przypadku odległości jest uruchamiane za pośrednictwem jednak, to byłoby bardzo trudne, nawet pomimo faktu, że od pierwszej awarii nie zginie, a nie będzie zacząć od nowa, bo twoja postać aż pięć życiu i okresowo je można być uzupełniane poprzez gromadzenie serca. Niemniej jednak szybko napotkasz niebezpiecznego szefa, którzy będą poruszać się z wami i ataku i został odparty z niej będzie znacznie trudniejsze niż w przypadku zwykłych wrogów. Po śmierci, można zapłacić 300 monety i przejdź do miejsca zgonu lub obejrzeć film promocyjny, zostawiając monetę z nim. Co to jest ładne, gra jest nadal podzielona na poziomach, choć długi, ale jednak.

Co stanowi różnicę pomiędzy trzecią częścią przeszłości? Na początek, to grafiki i animacji, które stały się trochę lepiej, to lepszą kontrolę optymalizacji bardziej elastyczne i więcej funkcji, które czynią rozgrywkę o wiele bardziej interesujące.

Konkluzja: jeśli szukasz wielkiego biegacza z Stikmana, gra stickman Revenge 3 jest bardzo właściwe, i rzeczywiście, jest to świetny zawodnik, ma wszystko, czego potrzeba w tym gatunku!


Reklama

Pobierz Stickman Revenge 3 1.6.2

Nowości w tej wersji
Stickman Revenge 3 - Ninja Warrior - Shadow Fight: Best action game 2019!
Version 1.6.2
- Fix Leaderboard
- Fix UI error on 18: 9 ratio screen
- Change Shop balance : Use gems to buy gold and heroes
- Change Quest balance : change reward from stamina to gem
- Daily quest more simple
- Fixed some logic errors
informacje ogólne
wersja 1.6.2 (161)
Data umieszczenia 2019-12-27 18:33
rozmiar 30.97 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
4★ 80%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/29 08:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |