eliksir dziurkacza
2 (8)

Opis:

Gra Eliksir Punch to rodzaj symulatora restauracji, tylko wtedy nie będzie kiczowaty alkohol, nie będzie magiczne! Akcja rozgrywa się w czasach średniowiecza, więc nie zdziw się, że większość użytkowników jest Rycerze, których liczba jest następnie mierzona przez tysiące! Ta gra jest pierwszym przedsięwzięciem studio Monstronauts Inc., dzięki czemu będziemy zapoznać!

W każdym biznesie restauracji jest bardzo ważne, aby coś zaoferować klientom ciekawe i niepowtarzalne, coś, czego nie spróbować w innym miejscu, tak, że w zależności od filmu wprowadzającego, to zaczął tworzyć magiczne uderzenie i odniosły sukces w tym biznesie, to pozostaje poprawnie stosuje swoim klientom! Więc nie zdziw się, że gra skupia się na jakości usług, co stanowi zarządzanie czasem!
Jednakże, napoje po prostu wylewanie byłoby nudne, więc deweloperzy oferują nam zrobić więcej, a ich zmieszanie. Początkowo będziesz miał tylko trzy kolory - żółty, czerwony i niebieski, ale jak wiesz, z powodu tego zestawu można uzyskać niemal dowolny kolor, więc nie zdziw się, gdy ktoś z odwiedzających będzie coś zapytać w innym kolorze, mieszane! W sprawach i posuwu, obok siebie chce być zielony pasek, który gwałtownie maleje, jeśli jest to ponad - tracisz pieniądze i klienta. Ponadto, istnieje wspólny czas, w którym trzeba służyć jak największej liczby osób, tym samym zdobywając dodatkowe punkty. Oczywiście, jedna restauracja nie jest skończona, a tam jest gra w karty, zgodnie z którym będzie rozszerzyć swoją strefę wpływów, a może stać się właścicielem pierwszego w średniowieczu sieć pubów;)

cechy:

  • wymieszać i podawać chłodne napoje i ostry magii
  • rozszerzenie można rozpocząć gotowanie i wszelkiego rodzaju przekąsek
  • zróżnicowane i interesujące dla klientów
  • Suck My restauracje
  • poszerzyć i kupić nowe miejsca
  • udziału w konkursie z najlepszych graczy
  • Siedem różnych miejscach
  • Gra posiada piękną grafikę, która jest malowany ręcznie!
  • świetny soundtrack


Gry Wady:

  • bez Donata gra nie zmieniła


Rezultat: zabawa i pozytywna gry Potion dziurkacz na Android to nie tylko Barman symulatora i restauracja, jest to świetny sposób, aby naładować swój dobry nastrój!


Reklama

Pobierz eliksir dziurkacza 6.4

Nowości w tej wersji
We update the game regularly so we can make it better for you.
This version includes:
Various bug fixes
Performance optimizations
New seasonal content
New unlockable characters
informacje ogólne
wersja 6.4 (75)
Data umieszczenia 2020-03-05 01:10
rozmiar 101.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
1.96★ 39.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/13 10:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |