Breakout Ninja
0 (0)

Opis:

Gra Ninja łamiąca biegacz jest na Android, w której będziesz zarządzać inny utalentowany ninja, który musi zebrać świecące kropki ... ale to jest o wiele trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Przygotowany w grze Part Time Monkey Studios, to ich trzeci projekt, tak popularne, nie są one różne, ale tempo nie jest daleko!

Rozgrywka jest zbiorem warstw różnych formatach, nie są nieograniczone poziomy, gdzie wymagane trzymać tak długo, jak to możliwe, są poziomy, które można przejść na trzy gwiazdki lub mniej, gładzenia swoje umiejętności, istnieje poziomów dla zagorzałych fanów ... Każdy znajdzie to, co tu zrobić, to fakt i najbardziej interesujące w grze wydawało mi mechanika, który różni się od większości tego, co widzieliśmy wcześniej. Klasycznym do projektowania ninja w formacie "sylwetki" może wydawać się nudne, ale co ciekawe, świat 2D ma przeszkód, które są przekształcane jak je podejść, tworząc trójwymiarowy obiekt, który chcesz skoczyć, nie mogę powiedzieć, że jest to wygodne, ale oryginalna minimalna !
W ogóle, tutaj przeszkody nie jest tak dużo, to ogrodzenia, osłony, nieprawidłowości w sposobie, w jaki sprawa, pod warunkiem, że nie możemy się powstrzymać, i po prostu mieć wieżę, które mogą być rozłożone w drzazgi, stale skoki, skoki ... Dynamika gry średnie, ale szybko zmieniający się świat wokół nas nie dadzą możliwość relaksu, tak, że w ogóle, gra bardzo pasuje do tego ninja, uprzejmy i gotowy do trudności!

cechy:

  • cztery poziomy tryb niekończącej
  • Cztery ostateczny poziom, spróbuj przejść przez nich na trzy gwiazdki
  • Dwanaście bardzo trudnych poziomów
  • ciekawe mechanika i ładna grafika
  • różne przeszkody, i więcej


Gry Wady:

  • mała Donat
  • rodzaje reklamy


Rezultat: pączek w Breakout Ninja gra jest przeznaczona dla tych, którzy nie chcą, aby przejść poziomy, jeden po drugim, to pozwala na odblokowanie wszystkiego na raz, ale przejście procesu tu znowu jest dość skomplikowane, a nawet nudne, ale jest to kolejna trudność, która jest krzyż!


Reklama

Pobierz Breakout Ninja 1.3

Nowości w tej wersji
New stuff:
- 4 new levels!
- Plenty of new customization items!
informacje ogólne
wersja 1.3 (22)
Data umieszczenia 2017-04-07 08:27
rozmiar 39.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Fortinet → Riskware/Generic.Z.2ECB41!Android

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2017-04-07 11:30:15
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/02/25 08:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |