Ninja Arashi
4.2 (9)

Opis:

Gra Ninja Arashi na Androida to platformówka, która jest uwięziona w akcji, co nie jest zaskakujące, że mówimy o ninja, a ci ludzie są w pełni świadomi tego, jak zniszczyć wrogów i jak utrzymać w napięciu;)
Walcowane studio gry Black Panther, dla których jest to czwarty projekt w android i drugi projekt poświęcony tych wykwalifikowanych wojowników o honor i wolność.

Tak, na pierwszy rzut oka jest zwykłym platformowa gdzie twoja postać jest tylko sylwetkę, a także lokalizację dla niego też sylwetkę, jednak wszystkie chłód nowoczesnej technologii, możemy zobaczyć w tle, która nie ogranicza się do odcieni szarości, oferując nam wiele kolorów, animacja i inne chipy, które pozostawiają niezatarte wrażenie. Więc deweloperzy nie skąpić na animacji i efektów za to, co się dzieje, co powiedzieć, fizyka w grze, też był na wierzchu!
Rozpocznij swoją podróż do nauki, gdzie zamiast prawdziwych przeciwników będą nadziewane cel na nich, można wypróbować różne techniki i bronie, które na początku masz tylko dwa rodzaje - pewny mieczem i shurikens. Miecz do walki wręcz, Shurikens na długo, co znacznie zwiększa siłę ognia. Wszystko to jest w porządku, biorąc pod uwagę, że nie zawsze jest w grze o ninja programiści pamiętać o takiej możliwości.
A jaka jest fabuła? Jest bardzo konwencjonalne, ale nadal istnieje. Sens tego, co się dzieje, jest to, że ludzie mają od wielu lat przetrzymywanych w niewoli strasznego demona, który był w stanie uciec, zabić wszystkich, którzy byli w pobliżu i uciekać w poszukiwaniu zemsty, które zostały napisane krwią na ścianie „Znajdź mnie” proste komunikaty niż wolisz od stworzenia takiego niedopuszczalnego bezkarnie wędrować po ziemi.
Wystarczy poczekać A całkiem inteligentnych przeciwników, które zostaną zamknięte tarcze i ataku zamiast nawigowania chodzić jak roboty, można zniszczyć świat i zdolność do pompowania umiejętności swojej postaci!

cechy:

  • 3 Beautiful World i 45 poziomów, aby przejść
  • prosta obsługa
  • Piękna grafika i animacje
  • Zniszczony pokój i doskonała fizyka
  • Ssać swojego bohatera do ostatecznej bitwy
  • zakup sprzętu i garnitury
  • trudne walki z różnymi przeciwnikami
  • Brak zakupy w grze


Gry Wady:

  • to jest tylko jeden - reklama.


Konkluzja: jeśli podoba Ci się ten wygląd, Ninja Arashi to wspaniała gra, która jest w stanie odeprzeć ogromną liczbę konkurentów i odeprzeć to możliwe na wszystkich frontach, od strony technicznej, kończąc skromnym monetyzacji, pozwala pobrać i grać za darmo zawsze i wszystko!


Reklama

Pobierz Ninja Arashi 1.2

Nowości w tej wersji
- Some level adjustment.
- Final chapter added.
- Boss fight added.
- New enemies added.
- Story ending added.
- New shop added.
informacje ogólne
wersja 1.2 (6)
Data umieszczenia 2017-11-16 07:47
rozmiar 48.36 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
4.23★ 84.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/03/31 10:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |