Opis:

Gra się rozleje! Jest to gra logiczna dla Androida, która opiera się na prawach fizyki i zachęca do grania i łamania niektórych rzeczy, a jeśli masz szczęście, możesz także rzucić, zepsuć się itd., W ogóle, kompletny zestaw wszystkiego, czego potrzebujesz.

Gra została przygotowana w studiu Tastypill, które ma już kilka innych projektów, z których niektóre okazały się bardzo popularne, na przykład gra Sling Drift ma ponad 10 milionów pobrań, więc nic dziwnego, że programiści łatwo zwabili ponad milion graczy do nowości aktywnie tworzą tabelę wyników i są gotowe do wzajemnej rywalizacji.


Przejdźmy do rozgrywki, która w przeciwieństwie do projektu okazała się bardzo interesująca, a nawet ekscytująca. Ideą tego, co się dzieje, jest to, że musisz przełamać jedną lub więcej szklanek wina (lub czerwonego soku lub jakiejkolwiek innej czerwonej cieczy, jak wolisz). Aby to zrobić, użyjesz kulek o różnych kolorach i wzorach, w zależności od tego, co chcesz odblokować, przy okazji, kolor płynu i same szkła mogą być odblokowane w innym formacie. Tak czy inaczej, ale aby zrealizować swój sprytny plan, musisz umieścić piłkę we właściwym miejscu i pozwolić jej odejść, aby spadła, popychając szklankę lub coś, co może ją popchnąć, w każdym razie fizyka jest tutaj piękna. Ale konstrukcja gry była dość prosta, jednak ta prostota jest bardziej niż odpowiednia, ponieważ pozwala ona uczynić grę nie tylko łatwą dla urządzeń, ale także pomaga w fizyce, ponieważ im bardziej stroma grafika, tym trudniej jest wydać na zasoby, a zatem tym mniej pozostaje do pracy na modelu fizycznym.


Cechy gry:

  • Prosta konstrukcja i intuicyjna rozgrywka
  • Wielka fizyka
  • Kilka opcji projektowania okularów, piłek i pokoi, w których wszystko się dzieje
  • Duża liczba poziomów
  • W każdej aktualizacji pojawia się coś nowego.

Wady gry:

  • Reklama i zakupy w ogóle nie przeszkadzają, ale w razie potrzeby można wyłączyć reklamę za niewielką opłatą dla deweloperów.

Konkluzja: gra Spill It! To świetny czas zabójca i łamigłówka w jednej osobie, a oni nie pozwolą Ci się nudzić, bez względu na to, gdzie jesteś.


Reklama

Pobierz Rozlaj to! 1.7

Nowości w tej wersji
◉ Various bug fixes and performance improvements
◉ More new stuff coming soon!
informacje ogólne
wersja 1.7 (10)
Data umieszczenia 2019-05-16 04:57
rozmiar 42.5 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje tastypill na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/02 10:13
Podobne gry:
© 2011-2017 mob-core.com  |