Heroes Mobile: World War Z.
4.7 (4)

Heroes Mobile: World War Z.

Opis:

Game Heroes Mobile: World War Z to strategia dla Androida, która została stworzona w oparciu o najbardziej popularne trendy naszych czasów, w szczególności superbohaterów i strategie formatu Clash of ...

Przygotowaliśmy grę w Wolf Game Studio, dla której projekt był pierwszy i ma szansę stać się flagowym, zwłaszcza jeśli otrzyma wsparcie od graczy, dla których jest wiele ciekawych rzeczy i najprawdopodobniej nasze prognozy się spełnią, chociaż Teraz liczba pobrań jest bardzo niska.


Fabuła gry rozgrywa się w alternatywnym wszechświecie, gdzie wszyscy słynni bohaterowie (nie tylko MARVEL, ale także DC, a nawet niektórzy) zebrali się, aby stawić opór chciwym siłom ciemności, które pogrążyły wszystko w chaosie z powodu pragnienia władzy i innych momentów, z którymi zawsze musisz być ostrożny.

Walka z przeciwnikami będzie miała podobne środki, tworząc koalicję i rozmieszczając dużą bazę, w której możesz stworzyć armię i wywierać nacisk na wrogów w dogodnym momencie.

Główną cechą gry jest otwarty świat, w którym oprócz ciebie będzie wielu innych graczy, którzy mają podobne cele i plany, więc nie możesz sobie bez nich poradzić. Będziesz musiał podzielić swoje działania na dwa fronty, na jednym będziesz walczył z graczami, z drugiej strony siłami zła, a co najważniejsze, wszystko to jednocześnie iw czasie rzeczywistym.


Cechy gry:

  • Buduj i chroń swoją bazę, jest to bardzo ważne
  • Opracuj swoją indywidualną strategię
  • Ogromny wybór superbohaterów, które możesz pompować
  • Połącz siły z innymi graczami, aby uzyskać najlepsze wyniki.
  • Kilka rodzajów żołnierzy, z góry rozważ, co warto wziąć do bitwy
  • Brak reklam! W każdym razie nie w obecnej chwili.

Wady gry:

  • Format jest już nudny, ale niewiele osób przestanie
  • Zakupy są oczywiście obsługiwane

Konkluzja: gra Heroes Mobile: World War Z jest typowym przedstawicielem gatunku, który może zastąpić coś podobnego, ale jesteś znudzony lub nadaje się dla tych, którzy zbytnio kochają bohaterów.


Reklama

Pobierz Heroes Mobile: World War Z. 1.0.3

Nowości w tej wersji
Fixed some bugs.
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (4)
Data umieszczenia 2019-02-18 13:38
rozmiar 86.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.68★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/05 10:40
Podobne gry:
© 2011-2017 mob-core.com  |