Epickie ślimaki
0 (0)

Opis:

Epic Snails to taktyczna gra akcji dla Androida, w której będziesz walczyć z przeciwnikami, które reprezentują inni gracze, jednak będziesz musiał grać dla dużego ślimaka, którego skorupa jest wyposażona w różne bronie, a zwykła lokalizacja (na przykład podwórko) zmieni się w strefę walki.

Przygotowali grę w Studio Screenzilla, na którego konto jest to tylko trzecia gra, ale już z powodzeniem przetestowali ten format w innej grze o nazwie Battle Bears Royale, jej ocena jest powyżej średniej, a liczba pobrań długo przekroczyła milion, co jest dość pewna siebie postać. Mamy nadzieję, że w nowości wzięli pod uwagę pewne niuanse, które pozwolą jej stać się jeszcze bardziej popularną.


Rozgrywka w grze jest mało oryginalna, ale bądźmy szczerzy, nie jest to wymagane, ale niektóre odniesienia do twoich ulubionych gier w przeszłości są bardzo, bardzo przyjemne. Jedną z pierwszych gier, która przychodzi na myśl, jest słynny Worms, który był 2D, ale z tych samych czasów, ale już 3D, możesz pamiętać Hogs of War, który był bardzo popularny w pierwszej części PS, ale czasy są inne, ale to mniej więcej tak samo. W rzeczywistości sami deweloperzy nie zaprzeczają temu, ale ich projekt ma konkurować z bitwami czołgów, ponieważ ślimak jest jak czołg, prawda? Możesz jednak stworzyć ślimaka i wyposażyć go tak, jak go widzisz, a także możesz czołgać się wzdłuż ścian i innych wystających elementów, co zdecydowanie zwiększa zainteresowanie i możliwości taktyczne twojej bitwy.


Cechy gry:

  • Zrozumiały i znany z wielu gier, które z pewnością przypadną Ci do gustu
  • Duży wybór broni i możliwość dostosowania ślimaków
  • Wiele możliwości taktycznych, które są realizowane dzięki możliwości czołgania się na stromych powierzchniach
  • Gra jest wieloosobowa, więc Twoimi wrogami są inni gracze.
  • Brak reklam

Wady gry:

  • Są zakupy i będą dobrym początkiem, ale możesz się bez niego obejść
  • Jest niewielu graczy, ale problem zniknie wraz ze wzrostem popularności

Konkluzja: Epic Snails to nie tylko odrobina nostalgii, ale także możliwość wzięcia udziału w ekscytujących bitwach za darmo.


Reklama

Pobierz Epickie ślimaki 1.4.4

Nowości w tej wersji
Added new items to the shop!
informacje ogólne
wersja 1.4.4 (11)
Data umieszczenia 2019-01-25 15:34
rozmiar 84.07 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Screenzilla na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/06 10:55
Podobne gry:
© 2011-2017 mob-core.com  |