Fallen World: Ocalały z jury
0 (0)

Fallen World: Ocalały z jury

Opis:

Fallen World: Jurajska gra ocalałych jest czymś w rodzaju projektu RPG, który jest generalnie raczej prawdziwy, jednak przede wszystkim jest grą o przetrwaniu, ponieważ znajdziesz się w bardzo niebezpiecznym świecie, w którym są nie tylko dinozaury, ale także zombie, które nawet To absurd, ale wydaje się, że istnieje wiele problemów ...

Przygotował grę w studio Elex, dla którego nie jest to pierwszy projekt. Jeśli przejrzysz ich repertuar, nie trudno jest znaleźć kilka bardzo popularnych gier, takich jak Age of Warring Empire i Magic Rush: Heroes, które z łatwością zdobyły ponad 10 milionów pobrań, a to oznacza także dalsze projekty i bardzo dobrą publiczność, która Możesz reklamować swój nowy produkt. Jednak, gdy pliki do pobrania są dość małe, nieco ponad 5 tysięcy, a ponieważ gra jest w trybie online i musisz rywalizować z innymi graczami, masz szansę na przebicie się na pierwsze pozycje.


Rozgrywka przypomina klasyczne gry przeżycia, wiele przycisków, funkcji i innych rzeczy, ale to właśnie tworzy główny interes w grze. Musisz jednak zacząć od zera, zbierać surowce, budować dom i odkrywać rozległy świat. W trakcie tego procesu musisz zadbać o zapach jedzenia, aby Twój dom mógł wytrzymać ataki zombie, a nawet, że niektóre dinozaury mogą zostać skrzyżowane i oswojone, ponieważ mogą otrzymać świetnych pomocników! Możesz zjednoczyć się z innymi graczami i stworzyć dużą bazę dla ocalałych, która może stać się nową fortecą dla narodzin cywilizacji, która wcześniej została utracona.


Cechy gry:

  • Zombie, dinozaury i apokalipsa, wspaniałe połączenie.
  • Musisz bronić się przed zombie i oswoić dinozaury
  • Zbieraj zasoby i buduj bazę
  • Rywalizuj lub łącz się z innymi graczami
  • W przyszłych aktualizacjach programiści obiecują jeszcze więcej funkcji.
  • Wciąż nie ma reklam

Wady gry:

  • Zakupy są obsługiwane, ale wszystko jest w porządku

Konkluzja: ogólnie rzecz biorąc, gra Fallen World: ocalały z jurassa wygląda pewnie, a nawet bardzo interesująco, kolejnym pytaniem jest, jak długo to się rozwinie i jak duża publiczność będzie w stanie przyciągnąć. Ale jeśli jest coś, co przegapiliśmy - napisz w komentarzach.


Reklama

Fallen World: Ocalały z jury

Wszystkie aplikacje Elex na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/06 10:43
Podobne gry:
© 2011-2017 mob-core.com  |