Opis:

SuperMax to gra strategiczna do zbierania kart na Androida, która musi konkurować z grami takimi jak Hearthstone, a teraz MTG, które zaczęły aktywnie rozwijać i reklamować, szczególnie dla Androida, gdzie tak naprawdę jest. Sztuczka gatunku jest prosta - bez specjalnych wymagań dotyczących sprzętu i inwestycji, niemal natychmiast masz szansę na walkę z innymi graczami i doświadczasz spraw, choć nie jedynych, ale jednak każdy ma szansę i jest miło. Niemniej jednak każdy rozumie, że robienie czegoś podobnego do konkurencji nie ma sensu, ponieważ są one jeszcze lepsze, i musisz nadrobić zaległości z nimi przez bardzo długi czas, a nie fakt, że tak się stanie, więc zaczyna się fantazja i próba zrealizowania i popychanie do mas tych pomysłów, których inni odmówili. W rzeczywistości wszystko okazuje się dziwne, ale potrzebujemy tego, nowych żetonów, nowych pomysłów;)

W studiu przygotowaliśmy grę o nazwie, którą mogliśmy przetłumaczyć jako serce Fang Dechu, i warto zauważyć, że studio pochodzi z Japonii, a tam rzadko robi złe rzeczy, ale często robią dziwne rzeczy ... Nie ma jeszcze innych projektów na koncie studia, więc to ta gra określi poziom dziwności tego, co się dzieje;)


Obcość zaczyna się dosłownie od razu, ponieważ animacja gry karcianej jest zbyt duża, ale to dopiero początek. Generalnie pomysł jest interesujący - powinieneś stworzyć swój własny pancernik, jak to nazywają deweloperzy, komponując go z bronią i załogą, tylko pancernik wygląda jak długi szklany słoik ... Musisz walczyć z innym słojem, który twój rywal ukończył, nawiasem mówiąc, podobne ... Bitwy odbywają się w czasie rzeczywistym, więc gra krok po kroku i ogólnie gra nie stwarza wrażenia karty w ogóle. Z innych zalet - istnieje kilka trybów gry, z których niektóre można walczyć przeciwko trzem naraz ... nagle klasyka się nudzi lub wydaje się zbyt prosta.


Cechy gry:

  • Niezwykłe podejście i ponad 60 rodzajów konfiguracji
  • Obszerny zbiór różnorodnych nowoczesnych i futurystycznych broni
  • Wiele trybów gry, proste i złożone
  • To oczywiste, że musisz walczyć z innymi graczami

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, która jest normą dla gatunku

Podsumowując: gra SuperMax to jeden z wielu przedstawicieli gatunku, który tworzy ogromny margines bezpieczeństwa w przypadku, gdy popularne projekty Cię niepokoją. To tylko gracze, jak zwykle, prawie za mało, ale ogólnie rzecz biorąc, przy odpowiednim podejściu programiści mogą rozwiązać ten problem.


Reklama

Pobierz Supermax 1.13

Nowości w tej wersji
Modify the default Chinese bug
informacje ogólne
wersja 1.13 (13)
Data umieszczenia 2019-01-25 15:06
rozmiar 53.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

PAY_THROUGH_BAZAAR

PAY_THROUGH_BAZAAR

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/06 12:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |