Rune Guardian: Holy light war
4.5 (4)

Rune Guardian: Holy light war

Opis:

Rune Guardian: Holy light war to gra akcji dla Androida, w której za wszelką cenę musisz chronić swój zamek, zaatakowany przez różne stwory, jednak po twojej stronie jest łucznik, który nie ominie magii, która pozwoli im się kontrolować.

Przygotowaliśmy grę w studiu Drums, które jeszcze nie zdążyło się jakoś wyróżnić i jest to ich pierwszy projekt, który jest generalnie logiczny, biorąc pod uwagę jego format. Natychmiast należy zauważyć, że jest to niezależne studio, co oznacza, że ​​nie ma dużych budżetów, ale jednocześnie jest gotowe do tworzenia projektów dla przyjemności przede wszystkim graczy, a element komercyjny jest w tle, co potwierdza fakt, że w grze nie ma reklam. Ale zakupy dla wszystkich odeszły.


Rozgrywka, choć stara się wizualnie wydawać, że jest czymś dużym, ale mimo to oferuje nam płaski obraz, po lewej stronie którego twój bohater z łukiem w dłoniach zostanie umieszczony na jednej z wież w pobliżu zamku, a po prawej stronie potwory zaatakują, w innym poziome samoloty, ale niemniej.

Aby zniszczyć potwory, musisz zachować ostrożność i dobrą reakcję, ponieważ nad każdym potworem pojawi się symbol, który na ekranie twój bohater będzie strzelał do tego potwora, bez żadnej porażki. Im dłużej będziesz bronić, tym więcej potworów się stanie, co oznacza, że ​​musisz szybko narysować i starać się utrzymać jak najwięcej. A dla najbardziej udanych - trzy typy bossów, z którymi jeszcze trudniej walczyć, a co za tym idzie ciekawsze!


Cechy gry:

  • Interesujący system z rysowaniem postaci do ataku
  • Magia, bez tego po prostu nie mógł tego zrobić
  • Szeroki wybór potworów
  • Wielcy i przerażający bossowie, którzy nie są tak łatwi do pokonania.
  • Globalne statystyki, w których możesz zostać liderem
  • Używaj specjalnych ataków w trudnych sytuacjach, na przykład możesz przywołać smoka lub zwolnić czas
  • W grze nie ma reklam i nie jest to planowane.

Wady gry:

  • Dla najbardziej hojnych graczy i tych, którzy chcą wspierać deweloperów, muszą kupować

Konkluzja: gra Rune Guardian: Święta wojna lekka na pewno długo nie potrwa na twoim smartfonie, ale tak, całkiem fajny projekt się okazał, zresztą pomysł rysowania wydawał nam się znakomity, polecamy go przeczytać.


Reklama

Pobierz Rune Guardian: Holy light war 1.10

Nowości w tej wersji
Fix Bug
informacje ogólne
wersja 1.10 (10)
Data umieszczenia 2019-01-10 20:19
rozmiar 50.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/11 12:17
Podobne gry:
© 2011-2017 mob-core.com  |