KOLEJNY EDEN
0 (0)

Opis:

Gra ANOTHER EDEN to "bagel", który przyszedł do nas z Japonii, i jak można się domyślić, każdy w tym kraju robi bardzo wysoką jakość i jest odpowiedzialny, więc nawet gry przyciągają uwagę, troskę i cały potencjał twórczy ze studia wydania.

Ta gra została przygotowana w studiu WFS, Inc., które jest słabo znane większości społeczności graczy, ponieważ produkuje większość gier specjalnie na rynek krajowy, która, nawiasem mówiąc, ta gra została wydana w 2017 roku, gdzie otrzymała wiele pozytywnych recenzji, dopiero teraz udało mi się dotrzeć do innych, mając ponad sto tysięcy pobrań za moimi plecami.


Jak w każdej innej "poprawnej" grze fabularnej, fabuła została potraktowana jako podstawa, opowieść, która powinna Cię zainteresować, ponieważ jest to najprostsza, z jednej strony, metoda zaręczynowa, z drugiej strony pisanie dobrego scenariusza nie jest takie proste. Jednak studio zidentyfikowało osobę, która była odpowiedzialna za fabułę, oraz inną osobę, która była odpowiedzialna za projekt i ogólny styl, który również przyciąga wzrok, wszystko jest po prostu niesamowite! Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to zaskakujące, ponieważ wszyscy uczestnicy mają już doświadczenie w pracy nad dużymi i interesującymi projektami, a to jest warte wiele! Mimo to gra oferuje ogromną ilość treści, przynajmniej w ramach aplikacji mobilnych, które zasadniczo różnią się od gier na komputerach i konsolach. Różnica, oczywiście, wygładza przez lata, ale wciąż jest widoczna gołym okiem.


Funkcje gry:

  • Wyrusz w niezapomnianą podróż, która skróci czas i przestrzeń
  • Pokonaj ciemność, która zagraża wszystkim żywym istotom.
  • Dużo treści
  • Zalecany scenariusz i projekt praw autorskich
  • Brak reklam

Wady gry:

  • Są zakupy, ale nie są one obowiązkowe

Podsumowując: gra ANOTHER EDEN jest rzadkim gościem na platformie mobilnej, co najmniej, ponieważ rzadko kiedy ktoś tak ostrożnie podchodzi do tworzenia gier, kiedy monetyzacja to duże pytanie ...


Reklama

KOLEJNY EDEN

Wszystkie aplikacje WFS, Inc. na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/06 12:27
Podobne gry:
© 2011-2017 mob-core.com  |