Wyścigi przygodowe
0 (0)

Wyścigi przygodowe

Opis:

Gra Adventure Racing jest ogłoszona wyścigiem androidowym, tylko że nie polujesz tu na prędkość, ale na dystans, tak i jak! W rzeczywistości jest to jedna z kolejnych odmian gry Hill Climb, której pierwsza część zebrała ponad 500 milionów pobrań, co zdecydowanie nie daje odpoczynku wielu programistom.

Nawiasem mówiąc, o programistach, w których roli w tym przypadku firma HeroCraft Ltd., wielokrotnie pojawiała się na naszej stronie internetowej i jest dość dobrze znana z gier takich jak Warhammer 40,000: Space Wolf, Zombie Derby, Red Ball, Ice Rage: Hockey Multiplayer i wielu , bardzo popularne projekty. Jednak wracamy do naszej gry.


Pomysł, a także to, co się dzieje, jest dość prosty - dostaje pojazd i udaje się do jednego z torów, które są pokryte zjeżdżalniami, skokami i innymi przeszkodami typu pagórkowatego. Benzyna w samochodzie jest dość mała, a kończy się z niewiarygodną prędkością, więc im mniej się ześlizgniesz, tym większa szansa na dostanie się do następnego kanistra i kontynuujesz swoją podróż. Jeśli skończy się benzyna lub się przewrócisz - zdobądź nagrodę, którą udało ci się odebrać i przejdź do głównego menu, gdzie możesz kupić inny samochód (lub skuter) lub ulepszyć istniejący. Do modernizacji dostępne są tylko cztery parametry, mianowicie silnik, ponieważ im więcej mocy, tym łatwiej i szybciej można wspiąć się na górę, opony poprawiające trakcję, zawieszenie, pozwalające na mniejszy ruch samochodu i napęd na cztery koła ... dziwny parametr, jeśli szczerze Każdego nowego przybycia, spróbuj pobić swoją ostatnią płytę i zaoszczędzić na ulepszeniach lub czymś innym, nie możesz nawet liczyć na fabułę.


Funkcje gry:

  • Wiele szlaków i różnych pojazdów
  • Zajmij miejsce honoru w światowych rankingach
  • Pompuj swój samochód, aby ustawić nowy rekord
  • Grafika jest prosta, ale fajna.
  • Fizyka na wysokości jest jednak cechą tego gatunku
  • Świetna ścieżka dźwiękowa, szczególnie miłośnicy muzyki rockowej, pokochają to.

Wady gry:

  • Reklama, zakupy, monety są trudne do zapisania, gaz jest marnowany, nawet jeśli nie naciska się na gaz ...

Konkluzja: ogólnie rzecz biorąc, gra Adventure Racing jest typowym przedstawicielem gatunku, ale jest ich już sporo, a gatunek nie jest już tak popularny ... nadszedł czas, aby zmienić rekord, nie sądzisz?


Reklama

Wyścigi przygodowe

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/08 10:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |