Opis:

Gra Burger.io to kolejna gra zręcznościowa, która koncentruje się wyłącznie na bitwach online pomiędzy graczami i graczami, bez opcji, co z jednej strony dodaje napędu, dynamiki i zabawy, az drugiej strony odpycha introwertycy ... Ale to jest raczej śliski temat, więc porozmawiajmy o grze.

A gra została przygotowana w studiu Ascella Apps, na którego konto jest to już czwarta gra, a pierwsze dwa nie poszły, trzecia była dostępna online i zebrano ponad milion pobrań, a doszła do wniosku deweloperów! Mamy kolejną grę online, którą z pewnością polubicie i uwierzycie, że zbierze ona swój milion.


Na pierwszy rzut oka, wydarzenia w grze wyglądają dość typowo, ponieważ jest miejsce, w którym gracze mogą wydać grę, jest tam postać, która może jeść różne rodzaje ciekawostek i rosnąć, aż osiągnie rozmiar, gdy inni gracze będą mogli jeść, jednak istnieją niuanse, które definiują wszystko . Pierwszy i najbardziej zauważalny będzie musiał zagrać dla burgera, który zdecydował się opuścić przenośnik i udać się na wycieczkę do sąsiednich miejsc. Drugą ważną kwestią jest to, że każda gra rozpoczyna się od nowa i nic się tutaj nie dzieje poza wyglądem, który można kupić. W każdym razie decydujesz o tym, co jest ciekawsze, a co nie, ale jednocześnie zwracaj uwagę na fakt, że lokalizacje nie tylko zawalają się, ale także pomagają przetrwać w trudnym momencie, ponieważ zawierają wszystkie niezbędne elementy. dostęp.


Funkcje gry:

  • Na pierwszy rzut oka - typowa sytuacja, w rzeczywistości, coraz bardziej interesująca
  • Twój bohater jest burgerem, jak się masz?
  • Czy możesz wchodzić w interakcje z otoczeniem?

Wady gry:

  • Gatunek nie może być nazwany upadkiem, o którym wiele osób pamięta.
  • Reklama i zakupy, lepiej zwolnij

Konkluzja: gra Burger.io to doskonała propozycja dla tych, którzy kochają połączenie klasycznych i doskonałych, nowoczesnych pomysłów, bez których nie możemy odpowiednio ocenić zarówno gatunku, jak i kolejnego jego przedstawiciela.


Reklama

Pobierz Burger.io 1.1

Nowości w tej wersji
Release
informacje ogólne
wersja 1.1 (3)
Data umieszczenia 2019-02-09 02:28
rozmiar 73.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/09 12:24
Podobne gry:
© 2011-2017 mob-core.com  |