Ship Sim 2019
0 (0)

Opis:

Ship Sim 2019 to nowy symulator wysyłki, w którym, w przeciwieństwie do poprzedniego, ty i tylko ty musisz kontrolować statek. Jednak nie ma celu, aby budować imperium biznesowe, więc zrelaksuj się, wyobraź sobie, że jesteś kapitanem i baw się dobrze, jeśli w pracy jest to możliwe ...

Przygotowaliśmy grę w studiu Ovidiu Pop, która jest wyjątkowo znana wszystkim fanom symulatorów na Androida, ponieważ na jej koncie jest ich ogromna ilość i nie jest to pierwsza, która odwiedziła naszą stronę. Nawiasem mówiąc, zdecydowana większość symulatorów z tych programistów zebrała ponad 10 milionów pobrań, ale znaleźliśmy ulubioną, czyli grę Bus Simulator 2015 i ponad 50 milionów pobrań! Oczywiście, ludzie są bardziej zainteresowani autobusem, z jakiegoś powodu ... w każdym razie, dzisiaj statków, do których wrócimy.


Jeśli ktoś nie wiedział, ale wielkie statki i wszystko, co mają, to ogromny ładunek na świecie z wielu powodów. Zacznijmy od tego, że na statek można załadować ogromne ilości i waga, nie zmieści się tak bardzo, jak nigdzie, wtedy możesz udać się do dowolnego portu na statku, gdzie jest on w stanie go rozładować, co oznacza, że ​​jest wiele takich miejsc, a niektóre są znacznie bliżej miasta , a nie lotniska. Wszystko to ogólnie rekompensuje raczej powolną prędkość. Z przyjemnych chwil możesz spokojnie wspomnieć o doskonałej grafice, przyzwoitej fizyce na wodzie, dużym wyborze statków o różnych formatach, w tym zarówno o pasażerach jak i ładunkach, i wreszcie prawdziwej mapie świata, na której się poruszasz, co zresztą nie jest takie błahe, ponieważ pozwala łatwo powiązać to, co się dzieje z samym sobą i tym, co się dzieje. A jednak z kabiny statku jest widok! Gdzie jeszcze możesz się spotkać?


Funkcje gry:

  • Trzy typy statków - pasażerskie, towarowe i tankowce
  • Okręty w każdej klasie są pełne, wybierz dowolny
  • Swobodny przepływ
  • Na przemian dzień i noc
  • Świetna grafika
  • Wiele opcji dostosowywania statku
  • Konfigurowalna kontrola

Wady gry:

  • Typowa sytuacja to reklamy i zakupy czekają na Ciebie.

Podsumowując: gra Ship Sim 2019 jest obecnie najlepszym przedstawicielem tego gatunku, w każdym razie w sprawach dotyczących statków i na Androidzie, jeśli wiesz coś fajniejszego - napisz w komentarzach.


Reklama

Ship Sim 2019

Wszystkie aplikacje Ovidiu Pop na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/11 12:08
Podobne gry:
© 2011-2017 mob-core.com  |