Wyścigi sportowe
0 (0)

Opis:

Gra Sport Racing to klasyczny wyścig dla Androida, w którym czekasz na samochody, trasy i typowe dla gatunku zawodów zarówno sztuczną inteligencją jak i innymi graczami.

Przygotowaliśmy grę w zBoson Studio iw tej chwili jest to ich pierwsza gra, która prawdopodobnie stanie się kartą telefoniczną. Wybór jest całkiem niezły, ponieważ wyścigi zawsze cieszyły się stabilnym popytem, ​​a ich jakość nie jest tak bardzo dotknięta (w każdym razie w ramach mało znanych projektów), a wszyscy doskonale rozumieją, że w rękach nie jest to konsola telefon i żądanie od niego niemożliwe jest jeszcze wcześnie.


Nie powinieneś się dziwić, ale w tej grze praktycznie nie ma nic niezwykłego, jednak rzadko dotyczy to gatunku i wydaje nam się, że należy go postrzegać raczej gwałtownie! Czeka Cię kilka trybów gry, choć na samym początku dostępne są tylko dwie - testy ligowe i czasowe, ale po uaktualnieniu profilu trochę się zmieni tryb kariery i otworzy się możliwość rywalizacji z innymi graczami. W grze jest niewiele samochodów - tylko dwa tuziny, ale są one licencjonowane, więc możesz łatwo znaleźć swoje ulubione, a tory są okrągłe, z przerwami w uderzeniach, wszystko jest tak, jak powinno być. Osobno warto zwrócić uwagę na fizykę, która z jednej strony zachowała arkadę, z drugiej, w ten czy inny sposób, ale sprawia, że ​​samochód czuje, że w wyścigach na androidzie nie jest tak powszechny.

Osobno, warto zwrócić uwagę na szczegóły, które wydają się elementarne w odpowiednim dźwięku silnika, brak jakichkolwiek bzdur na instrumentach i inne dziwne rzeczy, które często spotykaliśmy w tanich projektach, wszystko jest proste i zrozumiałe tutaj, nic zbędnego, ale wszystko działa!


Funkcje gry:

  • Klasyczne wyścigi, z wielką literą!
  • Dwa tuziny licencjonowanych samochodów, ale deweloperzy obiecują dodać więcej
  • Dzień i noc
  • Odpowiednia fizyka arkadowa
  • Możliwe jest dostosowanie samochodu i kierowców
  • Cztery tryby gry
  • Z kabiny jest widok;)

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, bez których takie projekty po prostu nie mogą przetrwać
  • Zarządzanie nie jest najwygodniejsze, ale można się przystosować

Konkluzja: gra Sport Racing to lojalny żołnierz tego gatunku, który nie wymaga gigabajtów przestrzeni ze smartfonu, ale daje ci wszystko, czego potrzebujesz, nawet jeśli nie możemy go porównać z najwyższym poziomem. Pierwsze pięć tysięcy pobrań to, ile dostaniemy?


Reklama

Pobierz Wyścigi sportowe 0.71

Nowości w tej wersji
BETA 0.71 RELEASE
-Overall performance improved.(Slowdown issues for some devices)
-Ads optimized
-Fixed bug: Sometime banner ads does not disappear in-game.
-AI's challenge level balanced for some races.
informacje ogólne
wersja 0.71 (1033)
Data umieszczenia 2019-04-18 20:57
rozmiar 30.63 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/13 08:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |