Metalowy ranger
0 (0)

Opis:

Metal Ranger to platformówka dla Androida, w której grasz jako robot, który będzie odporny na owady i inne stworzenia, które zdecydowały się na inwazję na naszą ojczyznę i przyniesie nowy porządek świata, który nawet trochę przypomina wydarzenia z filmu "Star Troopers".

Gra została przygotowana przez niezależnego dewelopera Alberta Ziga, na podstawie którego jest to już czwarty projekt, ale pierwszy w tym temacie. Jego inne projekty trudno nazwać popularnymi, więc nowość szybko ruszyła naprzód z obecną liczbą pobrań, która przekroczyła 50 000 bitów ... w każdym razie gra jest interesująca i godna uwagi.


Gra niestety nie otrzymała żadnej rozwiniętej fabuły, która oczywiście jest określona przez skromny budżet, ale to właśnie element fabuły to zdecydowanie za mało. Tak czy inaczej, z łatwością możemy wyciągnąć wnioski, że wydarzenia rozwiną się w odległej przyszłości, kiedy żołnierze zostaną zastąpieni przez roboty, tylko roboty muszą być kontrolowane, co zrobisz. Istotą tego, co się dzieje, jest przemieszczanie się w niektórych lokalizacjach przemysłowych i niszczenie owadów, które atakują, a istota konfliktu również jest niejasna, prawdopodobnie, jak zwykle najechali nas. Niektóre ciekawe żetony obejmują szeroki wybór broni, które można kupić za walutę w grze, uzyskuje się tutaj tylko niewielką rozbieżność, ponieważ istnieje tylko osiem lokalizacji, a można uzyskać broń do wyświetlania reklam, dzięki czemu można szybko przejść przez wszystkie lokalizacje niż kupuj, co chcesz. Niemniej jednak deweloper obiecał dodać lokalizacje, na które bardzo mamy nadzieję.


Funkcje gry:

  • Klasyczna platformówka o opozycji robota i zmutowanych owadów
  • Doskonała grafika i animacja
  • Rozległy arsenał z najbardziej różnorodną bronią
  • Głos działający na wysokości

Wady gry:

  • Gra jest darmowa, więc reklamy i zakupy mają być miejscem.

Konkluzja: gra Metal Ranger jest dobrą platformówką, zwłaszcza jeśli nie zapomnisz, że dostaliśmy ją od niezależnego programisty, a nie tylko innego studia, które tylko próbuje zarabiać pieniądze.


Reklama

Pobierz Metalowy ranger 2.091

Nowości w tej wersji
- сhanged the shooting and movement controller
- in the settings you can choose the type of controller
-fixed minor bugs
informacje ogólne
wersja 2.091 (91)
Data umieszczenia 2019-08-08 11:43
rozmiar 136.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Albert Zig na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/17 12:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |