Metalowy ranger
0 (0)

Opis:

Metal Ranger to platformówka dla Androida, w której grasz jako robot, który będzie odporny na owady i inne stworzenia, które zdecydowały się na inwazję na naszą ojczyznę i przyniesie nowy porządek świata, który nawet trochę przypomina wydarzenia z filmu "Star Troopers".

Gra została przygotowana przez niezależnego dewelopera Alberta Ziga, na podstawie którego jest to już czwarty projekt, ale pierwszy w tym temacie. Jego inne projekty trudno nazwać popularnymi, więc nowość szybko ruszyła naprzód z obecną liczbą pobrań, która przekroczyła 50 000 bitów ... w każdym razie gra jest interesująca i godna uwagi.


Gra niestety nie otrzymała żadnej rozwiniętej fabuły, która oczywiście jest określona przez skromny budżet, ale to właśnie element fabuły to zdecydowanie za mało. Tak czy inaczej, z łatwością możemy wyciągnąć wnioski, że wydarzenia rozwiną się w odległej przyszłości, kiedy żołnierze zostaną zastąpieni przez roboty, tylko roboty muszą być kontrolowane, co zrobisz. Istotą tego, co się dzieje, jest przemieszczanie się w niektórych lokalizacjach przemysłowych i niszczenie owadów, które atakują, a istota konfliktu również jest niejasna, prawdopodobnie, jak zwykle najechali nas. Niektóre ciekawe żetony obejmują szeroki wybór broni, które można kupić za walutę w grze, uzyskuje się tutaj tylko niewielką rozbieżność, ponieważ istnieje tylko osiem lokalizacji, a można uzyskać broń do wyświetlania reklam, dzięki czemu można szybko przejść przez wszystkie lokalizacje niż kupuj, co chcesz. Niemniej jednak deweloper obiecał dodać lokalizacje, na które bardzo mamy nadzieję.


Funkcje gry:

  • Klasyczna platformówka o opozycji robota i zmutowanych owadów
  • Doskonała grafika i animacja
  • Rozległy arsenał z najbardziej różnorodną bronią
  • Głos działający na wysokości

Wady gry:

  • Gra jest darmowa, więc reklamy i zakupy mają być miejscem.

Konkluzja: gra Metal Ranger jest dobrą platformówką, zwłaszcza jeśli nie zapomnisz, że dostaliśmy ją od niezależnego programisty, a nie tylko innego studia, które tylko próbuje zarabiać pieniądze.


Reklama

Pobierz Metalowy ranger 1.27

Nowości w tej wersji
-Fixed crash Android 8.0
-Fixed critical errors.
-The value of the goods in the store is increased.
- Improved running animation.
-Improved joystick.
informacje ogólne
wersja 1.27 (27)
Data umieszczenia 2019-02-16 15:44
rozmiar 87.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Albert Zig na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/17 12:42
Podobne gry:
© 2011-2017 mob-core.com  |