Opis:

Gra Goal.io to gra sportowa, w której znajdziesz jeden z najpopularniejszych sportów na świecie, a mianowicie futbol! Które przy okazji dotarły już do Korei dość dawno temu, w której nie tylko zebrały dobry zespół, ale także zaczęły tworzyć gry na temat tego sportu.

Przygotowaliśmy grę w studiu DAERISOFT, na której koncie jest wiele innych projektów, z których część jest przeznaczona głównie na rynek krajowy, a niektóre dla wszystkich innych, i warto zauważyć, że nie widzieliśmy koreańskich gier o, ale najwyraźniej te czasy nadciągnęły!


Zresztą wróćmy do rozgrywki, która, podobnie jak inne gry tego formatu, nie przedstawia czegoś fundamentalnie trudnego, ponieważ jest przeznaczona do dynamicznych bitew graczy z całego świata, a tutaj czeka Cię prawdziwy pojedynek piłkarski! W twoim zespole będzie tylko dwóch graczy i jeśli ktoś pomyśli, że jeden z nich jest bramkarzem, to się pomyli. Pomysł polega na tym, że zarówno ty, jak i twój przeciwnik będzie miał lalkę przy bramie, która po prostu porusza się tam iz powrotem, zapewniając bramie minimalną ochronę, więc tylko od przypadkowych trafień. Ale dwóch graczy na boisku zarówno od strony przeciwnika, jak i od przeciwnika to dokładnie to, z czym musisz pracować. Możesz swobodnie przełączać się pomiędzy graczami, a co najciekawsze, to, że kiedy kontrolujesz innego, nie przeszkadza to drugiemu graczowi w samodzielnym graniu, a nawet trafieniu w cel przeciwnika! A jednak, zgodnie z prawem gatunku, wszystkie wydarzenia zajmą nie więcej niż cztery minuty, więc możesz szybko grać i pocieszyć się;)


Funkcje gry:

  • Mecz na żywo 2 na 2, z dowolnym graczem z całego świata
  • Na mecz przypada tylko kilka minut.
  • Różne bonusy i trudne funkcje
  • Kilka sztuczek, które pomogą w trudnych czasach
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Gracze są nadal dość małe.

Podsumowując: gra Goal.io może strzelać, zwłaszcza jeśli wpada w kręgu ludzi, którzy są naprawdę uzależnieni od piłki nożnej, więc zalecamy zwrócenie na to uwagi, dopóki wszystkie linie z liderami nie będą pełne;)


Reklama

Goal.io

Wszystkie aplikacje DAERISOFT na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/20 12:37
Podobne gry:
© 2011-2017 mob-core.com  |