Starlit On Wheels: Super Kart
0 (0)

Starlit On Wheels: Super Kart

Opis:

Gra Starlit On Wheels: Super Kart to jasny wyścig formatu kreskówkowego dla twojego androida, w którym musisz najpierw dotrzeć do mety, a także nauczyć złośliwego rywala Nyurę.

Obecność fabuły - główna cecha rozgrywki. Wśród wszystkich rywali jest najbardziej przebiegły, który sprawił, że silnik czerpał energię z czarnych dziur. Teraz jego żelazny koń wciąga gwiazdy w siebie, umożliwiając przyspieszenie samochodu. W walce wszystkie środki są przydatne, ale sprawca ma karać zadanie postaci - aby zminimalizować dystans pomiędzy Nyurą a innymi bohaterami kartingu. Dostępne są tryby przejścia poziomów i walki z prawdziwymi przeciwnikami.

Aby uzyskać najlepszy przejazd trasy, możesz zdobyć złote trofeum i walizkę z przydatnymi częściami zamiennymi. I nadal dostępne do tworzenia własnych dróg, ze specjalnymi warunkami pogodowymi, krajobrazem, pułapkami i przeszkodami. Najlepsze jest to, że twój unikalny utwór będzie dostępny dla innych graczy z całego świata. Możliwość jazdy na wyjątkowych torach jest sprzedawana na specjalne bilety, które są dostarczane trochę.

Liczba i różnorodność przeszkód jest imponująca na drogach. Są dziwne skrzynie, ogromne bloki lodu, gorące piłki lecące w twoją stronę, a nawet nosorożce biegające po torze w niezrozumiałym kierunku. Trasy mają strome zakręty, wiele pętli, zakrętów. Wysokie krawężniki i oblodzenia komplikują zadanie.

Charakterystyczne cechy zabawek:

  • różne lokalizacje: 8 światów i 128 ścieżek;
  • pokój trofeów;
  • tworzenie własnych utworów dla innych prawdziwych graczy;
  • 2 tryby gry;
  • umiejętność zbierania żelaznego konia o unikalnych cechach.

Sterowanie joystickiem lub dwa przyciski po lewej stronie są dostępne. Kliknięcia w prawym rogu poniżej umożliwiają dryfowanie. Asortyment części zamiennych jest niezwykle duży i umożliwia zebranie czegokolwiek. Aby uzyskać wysoką jakość jazdy i wygraną, podaj specjalną walutę. Wydaje się na nowe samochody i części zamienne do istniejących samochodów. Styl ścieżki dźwiękowej oznacza, że ​​dzieci będą bardziej lubić wyścig, chociaż pozytywny jest dla graczy w każdym wieku.


Reklama

Pobierz Starlit On Wheels: Super Kart 1.5

Nowości w tej wersji
- New world: Cog Castle!
- Use magic to improve car parts!
- Visual improvements and bug fixes!
informacje ogólne
wersja 1.5 (33)
Data umieszczenia 2019-03-04 23:17
rozmiar 38.15 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/09 10:40
Podobne gry:
© 2011-2017 mob-core.com  |