Catch the Candy: Zremasterowane
0 (0)

Catch the Candy: Zremasterowane

Opis:

Główną ideą gry Catch the Candy: Remastered jest to, że główny bohater jest szaleńczo zakochany w cukierku, a przy pomocy gracza zrobi różne sztuczki, aby cukierek był blisko. Istnieją dwie opcje: albo spróbuj zdobyć przekąskę z macką, albo spraw, by spadła w odpowiednie miejsce i bądź blisko. Sterowanie odbywa się za pomocą prostego dotyku, wystarczy wskazać, w którym kierunku lepiej jest kierować mackę. Trudność w ograniczeniu długości macek, aby dotrzeć zbyt daleko, nie zadziała. Ale możesz trzymać się punktu pośredniego, ruszać się, a następnie ponownie spróbować zdobyć okrągłą nagrodę.

Kudłaty charakter ma tylko jedną mackę, odpycha niektóre rodzaje powierzchni (to pomoże rozwiązać kilka zagadek). Macka może także przypadkowo rozbić coś, a nawet strzelić z kuli armatniej. Złożoność poziomów stopniowo wzrasta, z czasem będziesz musiał wykazać dobrą reakcję i zwinność ruchów. Niuans nie jest ograniczeniem czasowym, ale możliwością wykonania tylko jednego ruchu. Usunięcie macki na czas jest nie mniej ważne niż właściwe jej uwolnienie.

Charakterystyczne cechy arkady:

  • 77 fajnych poziomów;
  • dobra fizyka;
  • ciekawie wykonana mechanika;
  • dyskretny dźwięk;
  • różne lokalizacje z działką.

Jeśli przeanalizujemy inne projekty dewelopera HeroCraft Ltd., grafika i animacja okazały się bardzo proste, nawet banalne. Być może tutaj nacisk kładzie się na prostotę zarządzania i nie trywialność samych zadań. Czasami łamigłówka na następnym poziomie zajmuje dużo czasu, aby zrozumieć, które algorytmy można rozwiązać. Ogólne wrażenie zabawki jest pozytywne, z rolą zabójcy czasu, doskonale się radzi.

Kudłaty postacie wielkości nieco większej niż proponowane cukierki sprawiają, że ciągle się uśmiechają. Wiele momentów w tym zestawie zagadek można zrobić lepiej, ale tutaj zebrano wszystkie 6 poprzednich wersji, co pozwala na kompletne ukończenie gry bez dodatkowych problemów z pobieraniem części.


Reklama

Pobierz Catch the Candy: Zremasterowane 1.0.10

Nowości w tej wersji
Want some candy?
Try to catch it!
informacje ogólne
wersja 1.0.10 (10010)
Data umieszczenia 2019-12-30 13:26
rozmiar 76.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FULL

FULL

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.58★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/16 08:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |