Świadoma przygoda ze snem
0 (0)

Świadoma przygoda ze snem

Opis:

Gra Lucid Dream Adventure to typowa przygoda dla Androida, która otrzymała głęboki składnik ideologiczny i znacznie mniej głęboki składnik układanki, ale spójrzmy na oba w trochę bardziej szczegółowo.

Przygotowaliśmy grę w studio o bardzo długiej nazwie Dali Games: bajki przygodowe i kliknij, dla których jest to pierwszy projekt w tej chwili, a nie fakt, że nie jest to ostatni, ponieważ studio jest niezależne, co oznacza, że ​​budżet jest dość ograniczony, jednak ty i więc wiedz, jak to wszystko działa. Niemniej jednak wszyscy kochamy gry indie, przynajmniej za wspaniałą atmosferę, której ta nowość nie jest pozbawiona.


Fabuła gry okazała się w każdym razie dość trywialna dla tych, którzy interesują się przemysłem gier, ponieważ ponownie znajdujemy się w fikcyjnym świecie (lub świecie snów, jak wolisz) nastolatku, który przechodzi trudną sytuację życiową. Empatia naszego bohatera nie nadąży, w realnym świecie Lucy jest przykuta do wózka inwalidzkiego, a potem jej matka również poważnie zachorowała ... Beznadziejna sytuacja, która, jeśli da się ją rozwiązać, to tylko w świecie snów, dokąd idziesz sam, Twoim zadaniem jest pomóc Lucy, rozwiązując bardzo proste zadania i podróżując po surrealistycznych miejscach. Projekt muzyczny i wizualny - na poziomie nawet wybredni gracze nie będą zdenerwowani, jednak to, co się dzieje, jest bardzo prymitywne, dotyka tylko historii i prawdopodobnie liczysz na pozytywny wynik. To tylko na moment, kiedy go nie rozpoznasz, ponieważ programiści wydali tylko pierwszy rozdział, a reszta pojawi się (ale to nie jest dokładne, jak mówią) później.


Cechy gry:

  • Fabuła oparta jest na bardzo smutnej i interesującej historii, dla której gra otrzymała nawet nagrodę na następnym festiwalu indie
  • Ogólnie gra jest darmowa
  • Doskonałe tło wizualne i muzyczne
  • Gra jest prosta, nie zmęczysz się tym
  • Wiele zagadek i mini-gier, ale znowu proste.

Wady gry:

  • Istnieje reklama, ale za symboliczną opłatą można ją wyłączyć.
  • W tej chwili dostępny jest tylko pierwszy rozdział, mamy nadzieję, że programiści usprawiedliwią nasze nadzieje i uwolnią resztę, w przeciwnym razie nie ma sensu w fabule.

Konkluzja: pobierz za darmo Lucid Dream Adventure i zobacz, czy ci się podoba, jeśli tak, możesz śledzić projekt, który najprawdopodobniej będzie kontynuowany, ale liczba pobrań w tej chwili nie jest skłonna ...


Reklama

Pobierz Świadoma przygoda ze snem 1.0.17

Nowości w tej wersji
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.0.17 (1000017)
Data umieszczenia 2019-05-23 16:42
rozmiar 100.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/11 10:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |