Surfowanie po wyspie
0 (0)

Opis:

Gra Island Survival to jasny projekt przygodowy w stylu postapokalipsy, w którym bohater przystosowuje się do życia na zaginionej wyspie okresu jurajskiego, dostosowuje życie i stara się przetrwać za wszelką cenę bez umierania z zimna, głodu czy dinozaurów ...

Po strasznej katastrofie lotniczej postać gracza okazuje się być całkowicie samotna na wyspie. Ten kawałek ziemi nie jest zaznaczony na mapach, nie ma nadziei na pomoc - zginęła załoga i reszta pasażerów. Nad bohaterem dano szansę na przeżycie, ale na wolności trudno go użyć.

Poruszając się po wyspie, konieczne jest zbieranie różnych przedmiotów i zasobów, które umożliwiają stworzenie wysokiej jakości noclegu i tworzenie broni własnymi rękami. Należy zachować ostrożność na każdym kroku: należy unikać dużych drapieżników, duże kamienie pomogą ukryć się przed ciekawskimi oczami gada. Małe roślinożerne dinozaury można oswoić, zwierzęta domowe podnoszą na duchu i pomagają przetrwać trudne chwile, nawet na bezludnej wyspie.

Charakterystyczne cechy symulatora przeżycia:

  • różne zasoby, odzież, broń;
  • możliwość budowy schronów, w tym wielopiętrowych;
  • polowanie na żywność i wełnę;
  • rolnictwo;
  • wydobywanie rzadkich zasobów, rzemiosło.

Jeśli uda ci się pozostać na wyspie przez długi czas, to badanie malowniczych miejsc prowadzi do wyobrażenia o obecności innych plemion na tych ziemiach. Tajemnica Zaginionej Arki jest jedną z największych tajemnic. Odpowiedź pomoże wyjaśnić wiele momentów fabuły, spojrzeć na sytuację z innej perspektywy. Jest tu wiele zagubionych wysp, można zbudować dobrą tratwę i pływać z jednego kawałka ziemi na drugi, odkrywać nieznane terytoria, podziwiać nowe odkrycia.

Ocean jest również dość interesującym punktem do zwiedzania: w pobliżu wysp znajdują się różne relikwie, wystarczy przyjrzeć się uważnie. Możliwość badania środowiska i zagłębiania się w szczegóły to jeden z głównych kluczy do długiego życia w nietypowych warunkach. Jeśli lubisz zwiedzać i dotrzeć do sedna esencji, będziesz w stanie przetrwać i odkryć wszystkie sekrety. Odważ się?)


Reklama

Pobierz Surfowanie po wyspie 1.5

Nowości w tej wersji
✓ Balance improvements
✓ UI improvements
✓ World improvements
informacje ogólne
wersja 1.5 (37)
Data umieszczenia 2019-04-13 14:48
rozmiar 61.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/04/14 12:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |