Wyścigowi bohaterowie
0 (0)

Wyścigowi bohaterowie

Opis:

Racing Heroes to fascynujący wyścig PvP z zegarem, podczas gdy tyka, by ukraść koronę i utrzymać ją aż do przejścia przez specjalny łuk, zbierając bonusy i broniąc się przed przeciwnikami.

Gracz wchodzi na arenę z żółtymi piaskami i cienkim paskiem drogi. Nie warto spędzać czasu na estetycznej przejażdżce po asfalcie, tutaj oceniane są inne osiągnięcia. Głównym celem jest zdobycie korony, która leży gdzieś na stronie. Gdy tylko uda ci się zdobyć symbol mocy, liczba punktów zaczyna rosnąć co sekundę, a następnym zadaniem jest przejechać pod specjalnym łukiem, trzymając żółty element na dachu pojazdu. Pozwala to zdobyć wiele dodatkowych punktów i znaleźć się na szczycie tabeli rankingowej. Następnie złoty symbol znika i możesz powtórzyć całą procedurę, jeśli masz wystarczająco dużo czasu i energii.

W lewym górnym rogu znajduje się timer, dwie minuty przydzielane są na każdy wyścig, a uczestnicy starają się zdobyć maksymalną liczbę punktów w tym okresie. Ponadto, lewy górny róg ekranu pokazuje uproszczoną mapę areny ze specjalną etykietą wskazującą aktualne położenie korony i innych zawodników (ruchome strzałki). W prawym górnym rogu ekranu możesz zobaczyć listę graczy i punktów dla każdego.

Podróż z koroną na dachu jest ryzykowną przyjemnością, ponieważ przeciwnicy atakują ze wszystkich stron, płonąc pragnieniem kradzieży najcenniejszych, czasami udaje im się to zrobić tuż przed zakończeniem.

Charakterystyczne cechy gry Racing Heroes:

  • różne modele samochodów i opcje malowania;
  • wyścigi online z prawdziwymi przeciwnikami;
  • nagłe uzupełnienie uczestników w środku wyścigu;
  • wynik wydarzeń może się zmienić w kilka sekund.

Oprócz głównej nagrody możesz zbierać drobne bonusy. Doświadczeni gracze mają przewagę w postaci wyboru maszyn (można je odblokować, gdy otrzymają określony status). Mocniejszy pojazd z łatwością powala nowicjusza, zabiera mu koronę lub całkowicie go opuszcza. W lokalizacjach występują regularne kłótnie między uczestnikami, różne bitwy. Motley wizualizacja i wysokiej jakości dźwięk pozwalają zanurzyć się w wyścigu online z głową.


Reklama

Wyścigowi bohaterowie

Wszystkie aplikacje Round Zero na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/10 12:42
Podobne gry:
© 2011-2017 mob-core.com  |