Zamrozić górę
0 (0)

Opis:

Mount Frosty to ekscytująca gra zręcznościowa o ośrodku rekreacyjnym, w której rozpoczyna się niekończąca się przygoda narciarska z nietrywialnymi przeszkodami i postaciami!


Fabuła rozwija się na pięknej, pokrytej śniegiem górze. Śliczny śnieżnobiały pies z czarnymi uszami właśnie wsiadł na narty, a on naprawdę potrzebuje pomocy gracza, aby ładnie pokierować dystansem, by nie spaść i gdzieś się nie rozbić. Na terytorium znajdują się drzewa, ostre kamienne występy, a także szereg innych przeszkód, w tym innych sportowców. Wszystkie z nich zaleca się elegancko obchodzić, aby uniknąć kłopotów. W przypadku kolizji prawdopodobieństwo upadku i powrotu na początek poziomu jest wysokie.


Początkowo dostępny jest tylko pierwszy poziom i jeden znak. Po udanym przejściu niezbyt trudnych tras, możesz odblokować następujące etapy rozgrywki, a także inne rozrywkowe postacie. Im wyższy poziom, tym odważniejsi narciarze czekają bardziej ryzykowne przygody. Po drodze pojawią się nie tylko przeszkody, ale także dodatkowe elementy motywacji. Często znajdują się w pobliżu małych budynków, między drzewami lub na innych trudnych do zdobycia punktach na stokach, ważne jest, aby zachować ostrożność, zbliżając się do premii, wtedy wszystko pójdzie zgodnie z najlepszym scenariuszem.


Charakterystyczne cechy gry Mount Frosty:

  • śmieszne dźwięki poza ekranem;
  • ładne lokalizacje;
  • Im dalej, tym bardziej interesujące: wiele poziomów do odblokowania;
  • gwiazdy, ciasta, inne niespodzianki, zachęty;
  • tempo ruchu i reakcja na niebezpieczeństwo ma znaczenie.

Projekt graficzny z kreskówkami pozwala odpocząć i cieszyć się graczami w każdym wieku. Ten świat jest daleki od okrutnych rzeczywistości. Różowy śnieg, małe domy o nietypowym kształcie do symulacji centrum rekreacji, różnorodność zwierząt o nieproporcjonalnych rozmiarach i wiele więcej pozwala uciec i zapomnieć. Tutaj żaba jest większa niż lew, spokojnie jeżdżą po tym samym zboczu. Przyjemna muzyka wzmacnia pozytywne tło emocjonalne. Jeśli chcesz łatwo i przyjemnie spędzić czas - ta gra na pewno ci się spodoba!


Reklama

Pobierz Zamrozić górę 1.0.4.1

Nowości w tej wersji
- fixed bug where shadows are not being displayed even if enabled in settings
- minor in-game ui changes
informacje ogólne
wersja 1.0.4.1 (134)
Data umieszczenia 2019-07-07 20:35
rozmiar 97.73 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/12 10:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |