Uprising: Cyberpunk 3D gra akcji
4 (4)

Uprising: Cyberpunk 3D gra akcji

Opis:

Gra Uprising: Cyberpunk 3D Action Game to akcja obronna dla Androida, której działania według twórców będą się rozwijać w odległej przyszłości, która zaczęła ewoluować w oparciu o gatunek cyberpunk, kilka wskazówek, na których na pewno się tu spotkasz, plus wiele innych żetonów, o co powiemy.

Przygotowaliśmy grę w studiu Knocknock Games, z tego powodu jest to pierwszy projekt, który w tej chwili trudno nazwać popularnym, jednak jest nadzieja, że ​​to się zmieni, przynajmniej u nas.


Wraz z fabułą gry sami deweloperzy wpadli w zakręt, ponieważ z jednej strony gracze oczywiście byliby zainteresowani poznaniem postaci i wydarzeń, które się tu rozgrywają, ale nie ma jasnego wyjaśnienia, a jedynym wątkiem są dialogi, które są zaostrzone, w większości nie mające znaczenia ładuje i obfituje wulgaryzmy, pokazując, co fajna postać ...

Sama atmosfera cyberpunka, na której opiera się gra, polega jedynie na atakowaniu cię przez roboty w postaci ludzi i obfitości neonów wokół, ale broń i inne żetony są praktycznie nienaruszone.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to wszystko nie jest takie trudne, ponieważ prawdopodobnie już napotkałeś takie wariacje i jako część tego, co się dzieje, musisz ukryć się za żelaznym ogrodzeniem, strzelając do wszystkich, którzy próbują się do niego zbliżyć, zgadzają się, że jest to bardziej apokalipsa zombie przypomina. Niemniej jednak programiści dali Ci możliwość kontrolowania przeklinającej postaci, która ładuje się przez długi czas, ale bardzo odpowiedzialnie podeszli do swojej misji. Nie trzeba dodawać, że nie było to możliwe bez umiejętności rozwijania broni we wszystkich jej wariantach i kierunkach, obrony ściany i innych elementów, które mogą być przydatne dla ciebie, szczególnie w bitwach z dużymi bossami.


Cechy gry:

  • Gra podzielona jest na poziomy, z których każdy zdobędzie doświadczenie, baterie i walutę gry;
  • Popraw broń i inne parametry postaci i swój punkt obronny;
  • Świetna ścieżka dźwiękowa, która nie pozostawi cię w grze;
  • Wszelkiego rodzaju bonusy, które pomogą w trudnych czasach;
  • Grafika jest średnia, ale całkiem akceptowalna dla tego formatu.

Wady gry:

  • Reklama i zakupy na ich miejscu;
  • Dialogi są opóźnione z powodu wulgaryzmów ... dziwnej decyzji.

Konkluzja: ogólnie rzecz biorąc, jeśli dodasz Uprising do gry: Cyberpunk 3D Action Game jest bardziej dostępną fabułą i trochę dynamiki dla graczy, otrzymasz bardzo ciekawy projekt, ale w tej chwili deweloperzy nie są wyraźnie gotowi na to ...


Reklama

Pobierz Uprising: Cyberpunk 3D gra akcji 1.0

Nowości w tej wersji
In-App Purchases flow fix during unstable internet connection
informacje ogólne
wersja 1.0 (20)
Data umieszczenia 2019-05-12 16:27
rozmiar 90.79 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/13 10:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |