Against All Dead - Hack and Slash
4.9 (4)

Against All Dead - Hack and Slash

Opis:

Gra Against All Dead - Hack and Slash to strzelanka zombie dla twojego androida z wieloma chodzącymi trupami, które musisz zniszczyć potężnym arsenałem broni, po drodze zabierając przedmioty, które zostawili.

Opowieść rozgrywa się w ponurych szarych miejscach z dużą liczbą budynków, zakrętów, skrzyżowań. Na postaci jedna po drugiej, zmarli zaczynają chodzić. Możesz uciec od nich tylko bezlitosną egzekucją. Jeśli chcesz zyskać na czasie, wróć na bezpieczną odległość, wrogowie poruszają się wolniej niż bohater kontrolowany przez gracza. Pozwoli to na uzyskanie bardziej wygodnej pozycji, sprawdzenie lokalizacji (aparat może łatwo obracać się w dowolnym kierunku).

Jedyną wadą jest to, że mutanci nie będą czekać, nowi dołączą do już znanych, istnieje ryzyko przebywania w pierścieniu kosmitów. Dlatego musisz szybko zmienić lokalizację, aby fala potworów nie stała się zbyt duża. Kilka typów zombie może przyjść w tym samym czasie, zwłaszcza po uaktualnieniu gry. Korzyść z różnych broni pozwala wybrać najwygodniejsze narzędzia do ataku. Podczas przechodzenia na nowy poziom niektóre narzędzia są automatycznie odblokowywane, a ponadto istnieje możliwość ulepszenia dostępnych środków na zniszczenie przedstawicieli obozu wroga.

Cechy wyróżniające akcję:

  • atmosfera apokalipsy;
  • tłumy zombie i zmutowane stworzenia;
  • szeroki widok, obrót kamery o 360 stopni;
  • wybór broni do poszczególnych strategii;
  • ulepszaj środki zaradcze i ataki.

Chodzący trupy czasami pozostawiają różne przedmioty, które mogą ulepszyć broń, zdobyć inne bułki. Jeśli masz czas, spróbuj zebrać wszystko, co zostało, ale nie powinieneś ryzykować życia dla nich. Lepiej strzelać do kolejnej fali przeciwników, którzy pojawiają się na miejscu non-stop.

Programista RDCLGames oferuje fajną strzelankę dla fanów motywów zombie. Znajdziesz pojedynczą konfrontację tłumu mutantów, celowo maszerujących na bohatera, odpowiadających mu dźwięków i mrocznych perspektyw. Tylko regularne i dokładne strzały będą mogły zmienić sytuację.


Reklama

Pobierz Against All Dead - Hack and Slash 1.30

Nowości w tej wersji
Fix user interface, add free drone
informacje ogólne
wersja 1.30 (57)
Data umieszczenia 2019-06-06 17:43
rozmiar 102.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje RDCLGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/07 07:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |