Opis:

Fisherman Go Game ! Jest to symulator wędkowania dla Androida, w którym musisz wyciąć łup o różnych rozmiarach, stojąc w łodzi na środku stawu. Trwali rybacy gwarantowali imponujący chwyt!

Przy dobrej pogodzie możliwość łowienia w łodzi jest bardzo kusząca. Jeśli w rzeczywistości takie wakacje są trudne do zorganizowania - możesz uruchomić grę od dewelopera Machbird Studio na smartfonie i cieszyć się procesem na ekranie. Gracz będzie zarządzał silnym rybakiem, siedząc w wielkiej drewnianej łodzi. Małe, ale trwałe naczynie jest dość pojemne na trofea z głębin wody. Rzuć przynętę i pokrój, aby podnieść maksymalną liczbę ryb na haku. Siły nie są marnowane, każde zwierzę wodne przynosi bohaterowi zysk.

Kiedy możesz złapać rzadkie gatunki - ilość nagród finansowych rośnie wykładniczo. Czasami można nawet stworzyć kombinację, jednocześnie zbierając kilka wcześniej nie złowionych ryb. Wędka jest rzucana na pewną głębokość, a po kliknięciu na ekran tnie i podnosi się, trafnie zbierając wszystkie żywe stworzenia w pobliżu. Zaleca się pompowanie wędki za pieniądze otrzymane w nagrodę, ponieważ wynik połowów zależy od jakości narzędzia.

Charakterystyczne cechy gry Fisherman Go:

  • premie za każdą złowioną rybę;
  • modernizacja wędek;
  • ogromna liczba ryb o różnej wartości;
  • odkrycie nowych zbiorników;
  • rekordy i trofea.

Bohater ma osobistą kolekcję, którą należy uzupełnić nowymi okazami ryb. Lokalizacje zmieniają się okresowo, doświadczony rybak pływa w nowych stawach, gdzie jest szansa na złapanie czegoś większego. Nie przejmuj się, jeśli trofeum będzie większe niż łódź, profesjonaliści mogą wykonywać sztuczki z zatrzymaniem takich osób;)

Pozytywna melodia, jasny obraz i stosunkowo spokojna fabuła pozwalają zrelaksować się i odprężyć, zdobywając cenne punkty. Teraz wędkowanie przy dobrej pogodzie jest dostępne w smartfonie przez całą dobę. Woda zapowiada się krystalicznie czysta, a gwarantowane łupy będą w stanie pokazać się wszystkim!


Reklama

Pobierz Fisherman Go! 1.0.1.1001

Nowości w tej wersji
Minor fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 1.0.1.1001 (10001)
Data umieszczenia 2019-05-30 14:17
rozmiar 34.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

czytanie ustawień synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień synchronizacji konta. Dzięki temu można na przykład określić, czy aplikacja Kontakty jest zsynchronizowana z kontem.

włączanie i wyłączanie synchronizacji

Pozwala aplikacji na modyfikowanie ustawień synchronizacji z kontem. Tego uprawnienia można użyć np. do włączenia synchronizacji z kontem aplikacji Kontakty.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/08 09:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |