Rozwiń mnie 2
0 (0)

Opis:

Gra Unroll Me 2 jest kontynuacją legendarnej układanki o przesuwaniu piłki wzdłuż wąskich ścieżek, która najpierw powinna zostać złożona w jeden obraz.

Głównym zadaniem, analogicznie do pierwszej części, jest przetaczanie piłki od punktu początkowego do końcowego. Szkoda, że ​​element musi przetoczyć się przez labirynt, ale w pozycji wyjściowej znajduje się w stanie rozłożonym. Gracz przesuwa kwadraty na zasadzie gry tag, tak aby z kawałków pożądanej ścieżki złożyć holistyczny tor. Na wyższych poziomach czasami konieczne jest składanie labiryntów dla kilku piłek w tym samym czasie, ponieważ muszą one poruszać się po tej samej platformie bez przecięć.

Twórca Turbo Chilli ładnie przeszkadza w aktualizacji gry. Zachowując cele i zasady już znanej mechaniki, skala aktualizacji jest imponująca. Nowe tryby gry obejmują zamrożenie, teleportację, widelec i inne uderzające algorytmy. Dodano również motywy tematyczne, oprócz klasycznych drewnianych elementów, można wypróbować styl piramid w Egipcie lub format samochodu.

Oszałamiająca liczba poziomów z unikalnymi zadaniami sprawia, że ​​zanurzasz się w grze na długi czas i sprawiają, że trening mózgu jest systematyczny. Jeśli stanie się to bardzo trudne - interaktywne wskazówki pomogą znaleźć wyjście z impasu.

Charakterystyczne cechy gry Unroll Me 2:

  • spektakularna grafika trójwymiarowa;
  • wiele nowych opcji, w tym teleportacja;
  • wskazówki w szczególnie mylących obrazach;
  • kilka tematów z unikalnymi zadaniami;
  • ponad 800 fajnych poziomów.

Wyświetlanie obrazu zmieniło się diametralnie: paleta użytych kolorów znacznie się powiększyła, a każda przestrzeń zyskała pewną ilość, grafika 3D działa w rzeczywistości cuda. Cele i zasady są intuicyjne, te czynniki pozostają niezmienione. To prawda, że ​​rozwiązywanie zagadek teraz częściej wymaga kreatywnego podejścia, tylko w połączeniu z nim logika pomoże graczowi przesunąć piłkę na końcową płytkę i przejść do następnego etapu z innym labiryntem. Gotowy do regularnych ćwiczeń umysłowych?


Reklama

Pobierz Rozwiń mnie 2 1.0

Nowości w tej wersji
Global Release Candidate
informacje ogólne
wersja 1.0 (32)
Data umieszczenia 2019-05-19 15:08
rozmiar 38.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/09 09:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |