Evil Rise: Zombie Resident
4.2 (8)

Evil Rise: Zombie Resident

Opis:

Gra Evil Rise: Zombie Resident to ponura strzelanka zombie, w której zespół wojskowy musi uratować miasto przed wirusem i zniszczyć zło, rozprzestrzeniając tę ​​infekcję. Swobodny ruch w lokalizacjach i widok trzeciej osoby jest dołączony;)

W historii w małym miasteczku zaczęła rozprzestrzeniać się zaraza. Setki różnego rodzaju bestii, takich jak zombie, potwory i inne złe stworzenia, przemierzają terytorium i zarażają mieszkańców. Aby zwalczyć tego wroga, zmontowano zespół ekspertów wojskowych, gotowych wytrzymać moc zła. Specjalna operacja początkowo nie przebiegała zgodnie z planem: przeciwnicy są silniejsi niż myśleli, i jest więcej odmian potworów, każdy wymaga indywidualnego podejścia do zniszczenia. Zamiast przeprowadzać zaplanowane scenariusze, musieliśmy improwizować dla własnego przetrwania.

Ramki dla gracza nie będą wąskie, może on także wybrać oddział z różnych postaci. Jeśli w trybie wieloosobowym grać ze znajomymi, stworzenie potężnego oddziału, zdolnego oprzeć się złym duchom, jest całkiem realne. Oprócz bohaterów istnieje wybór broni Popraw obronę i ataki, ramię do zębów i ruszaj do przodu, ponieważ miasto bardzo czeka na swoich zbawców. Obecnie rozprzestrzenianie się dżumy ogranicza się do granic miasta, ale skala problemu wkrótce wzrośnie, jeśli opóźnisz podjęcie niezbędnych środków.

Charakterystyczne cechy strzelca:

  • realistyczna wizualizacja;
  • bogaty asortyment broni;
  • kilka rodzajów wrogich stworzeń;
  • widok trzeciej osoby;
  • multiplayer, interakcja z wieloma użytkownikami.

Deweloper Dinh zadbał o realistyczne wyświetlanie na ekranie. Doskonała trójwymiarowa grafika powoduje chęć odkrywania wszystkich zakamarków szarych ulic miasta, neutralizowania zombie i przywracania terytoriów do ich dawnego piękna, które teraz można przyciągnąć jedynie w ich własnej wyobraźni. Jeśli chcesz odpocząć z przyjaciółmi i jednocześnie spełnić wysoką misję, aby uratować dużą osadę, szybko zbierz drużynę i walcz. Na początku będzie nierówny, ale przy dobrej strategii scenariusz można zmienić!


Reklama

Pobierz Evil Rise: Zombie Resident 1.24

Nowości w tej wersji
1.24
- Add mandatory support for 64 bits architecture

1.23
- Add level 11

1.22
- Add level 10

1.21
- Add Arena mode : fight endless waves of zombies and submit your score
- Fix level 1 intro
- Fix main menu UI weapon text display

1.20
- Level 9 and one new monster
- Gamepad controller now uses menu sensitivity, adjust it if needed
informacje ogólne
wersja 1.24 (34)
Data umieszczenia 2019-08-08 08:53
rozmiar 86.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje Dinh na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.24★ 84.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/10 07:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |