Rozmowa Tom Hero Dash
0 (0)

Rozmowa Tom Hero Dash

Opis:

Mówienie Tom Hero Dash jest najbardziej typowym biegaczem dla Androida, ale samo w sobie nie uderzyło w naszą stronę i samo w sobie, nie zostało stworzone, programiści mieli plan i dobrą bazę, o której będziemy rozmawiać .

Przygotowali grę w studio Outfit7 Limited, które jest dobrze znane wszystkim fanom gadającego Toma, gry, która stworzyła plusk w swoim czasie, a następnie systematycznie przerastała nowymi postaciami i formatami. Nawiasem mówiąc, nie jest to pierwsza gra w tym formacie z milionami ulubionych postaci, pierwszą z nich było polowanie na słodycze i przyniosło ponad 10 milionów pobrań, co jest bardzo godną opcją. Pojawienie się drugiej gry tego formatu było dość oczekiwane, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak została zmodernizowana.


Na początek warto zwrócić uwagę na nową grafikę, która tym razem odeszła od formatu platformówki i doszła do typowego „tylnego” widoku, który został również sprawdzony w polowaniu na złoto, które łączyło bardziej zrozumiałe i znane z gatunku. Oczywiście sam Tom i wszyscy jego przyjaciele, których widziałeś we wszystkich poprzednich grach, będą na ciebie czekać w grze. Postanowiono jednak, że nie skończy się, i stworzyli grę w stylu super-bohaterów, którzy są teraz u szczytu swojej popularności i na pewno dodadzą się do widowni. Nawiasem mówiąc, publiczność nadal jest przede wszystkim publicznością dziecięcą, warto jednak zauważyć, że dla dorosłych może być interesujące spędzanie czasu z nowością. Różnorodne przeszkody, raczej wysoka dynamika i inne niuanse, które powinny być w gatunku, a znajdziesz je. Kolejnym pytaniem jest to, że gra nie będzie w stanie Cię zaskoczyć, zwłaszcza jeśli jesteś prawdziwym fanem gatunku i próbujesz znaleźć jakieś objawienie ...


Cechy gry:

  • Jasna i bardzo ładna grafika, typowa dla gatunku
  • Znany z poprzednich serii bohaterów gier
  • Wysoka dynamika, ale jednocześnie rozgrywka zapewnia dziecku prostotę.
  • Format „superbohatera”, który zawsze ma znaczenie
  • Łatwe zarządzanie

Wady gry:

  • Reklama i wiele zakupów wewnętrznych, jak w innych grach z serii
  • Słowo „zazwyczaj” brzmiało zbyt wiele razy, nie ma nic oryginalnego

Konkluzja: z gry Talking Tom Hero Dash otrzymasz dokładnie to, czego możesz oczekiwać od gatunku i wydawcy jako całości. Dobra kontynuacja serii, jedynym pytaniem jest, jak długo grupa docelowa jest gotowa do odbioru gier z niewielkimi korektami i bez wyraźnego wzrostu.


Reklama

Rozmowa Tom Hero Dash

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/12 10:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |