Rozmowa Tom Hero Dash
0 (0)

Rozmowa Tom Hero Dash

Opis:

Mówienie Tom Hero Dash jest najbardziej typowym biegaczem dla Androida, ale samo w sobie nie uderzyło w naszą stronę i samo w sobie, nie zostało stworzone, programiści mieli plan i dobrą bazę, o której będziemy rozmawiać .

Przygotowali grę w studio Outfit7 Limited, które jest dobrze znane wszystkim fanom gadającego Toma, gry, która stworzyła plusk w swoim czasie, a następnie systematycznie przerastała nowymi postaciami i formatami. Nawiasem mówiąc, nie jest to pierwsza gra w tym formacie z milionami ulubionych postaci, pierwszą z nich było polowanie na słodycze i przyniosło ponad 10 milionów pobrań, co jest bardzo godną opcją. Pojawienie się drugiej gry tego formatu było dość oczekiwane, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak została zmodernizowana.


Na początek warto zwrócić uwagę na nową grafikę, która tym razem odeszła od formatu platformówki i doszła do typowego „tylnego” widoku, który został również sprawdzony w polowaniu na złoto, które łączyło bardziej zrozumiałe i znane z gatunku. Oczywiście sam Tom i wszyscy jego przyjaciele, których widziałeś we wszystkich poprzednich grach, będą na ciebie czekać w grze. Postanowiono jednak, że nie skończy się, i stworzyli grę w stylu super-bohaterów, którzy są teraz u szczytu swojej popularności i na pewno dodadzą się do widowni. Nawiasem mówiąc, publiczność nadal jest przede wszystkim publicznością dziecięcą, warto jednak zauważyć, że dla dorosłych może być interesujące spędzanie czasu z nowością. Różnorodne przeszkody, raczej wysoka dynamika i inne niuanse, które powinny być w gatunku, a znajdziesz je. Kolejnym pytaniem jest to, że gra nie będzie w stanie Cię zaskoczyć, zwłaszcza jeśli jesteś prawdziwym fanem gatunku i próbujesz znaleźć jakieś objawienie ...


Cechy gry:

  • Jasna i bardzo ładna grafika, typowa dla gatunku
  • Znany z poprzednich serii bohaterów gier
  • Wysoka dynamika, ale jednocześnie rozgrywka zapewnia dziecku prostotę.
  • Format „superbohatera”, który zawsze ma znaczenie
  • Łatwe zarządzanie

Wady gry:

  • Reklama i wiele zakupów wewnętrznych, jak w innych grach z serii
  • Słowo „zazwyczaj” brzmiało zbyt wiele razy, nie ma nic oryginalnego

Konkluzja: z gry Talking Tom Hero Dash otrzymasz dokładnie to, czego możesz oczekiwać od gatunku i wydawcy jako całości. Dobra kontynuacja serii, jedynym pytaniem jest, jak długo grupa docelowa jest gotowa do odbioru gier z niewielkimi korektami i bez wyraźnego wzrostu.


Reklama

Pobierz Rozmowa Tom Hero Dash 1.2.1.667

Nowości w tej wersji
TEAMWORK IS A SUPERPOWER! Work together with your Hero friends!
Awesome new Special Events available! Look out for the Double Rewards Special Event!
informacje ogólne
wersja 1.2.1.667 (172)
Data umieszczenia 2019-09-03 17:46
rozmiar 88.27 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/12 07:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |