Straszna Hello babcia - The Horror Game 2019
0 (0)

Straszna Hello babcia - The Horror Game 2019

Opis:

W grze Scary Hello granny - The Horror Game 2019 przed grą będzie kolejna seria horrorów z samotną babcią, która nie jest ofiarą. Jeśli ktoś zapomniał o starej kobiecie - z pewnością przypomni sobie o sobie najbardziej okrutną metodę. W obecnej serii konieczne jest wejście do jednego strasznego domu i gdzieś w jego głębi, aby znaleźć drzwi do mieszkania sąsiada. Tam też nie jest inaczej, ale trzeba dotrzeć do miejsca, aby wykonać różne zadania. Wśród nich będzie kradzież kluczy i różnych dóbr wewnątrz domu.

Otoczenie sprawia, że ​​zapominasz o dobrych manierach i zmieniasz zachowanie sytuacji. Tak, kradzież to nieprzyjemna sprawa, ale ustalenie przyczyn tego, co się dzieje, okaże się dopiero przy poszukiwaniu pewnych elementów. Dom jest pełen tajemnic, tajemnic i szkieletów w szafach, musisz dokładnie poznać niuanse tego, co się dzieje, aby otworzyć interesujące informacje o minionych czasach. Umieszczanie małych sekretów jak kawałki jednego wielkiego sekretu. A co najważniejsze - do monitorowania własnego bezpieczeństwa i ciągłego szukania określonych przedmiotów. Pomogą dokonać wielu odkryć, nie zawsze przyjemnych, ale imponujących.

Charakterystyczne cechy arcade horror:

  • trójwymiarowa wizualizacja domu;
  • niesamowity dźwięk;
  • łatwość zarządzania w trudnym poszukiwaniu wyjścia;
  • podejrzani sąsiedzi;
  • Ciemna i niesamowita lokalizacja.

Chodzenie po ciemnych miejscach powoduje strach, nawet ich własne kroki są czasami przerażające. Przegląd pierwszej osoby uniemożliwia oglądanie wszystkiego pod długim lub wysokim kątem. Dźwięk poza ekranem doskonale oddaje atmosferę rozgrywki, w chwilach krótkotrwałego spokoju emocje są wzmacniane przez dziwne krzyki. Użytkownik ma ograniczony czas na wykonywanie zadań. Przez pięć dni musisz wejść do pierwszego domu, znaleźć drogę do drugiego mieszkania, przeprowadzić nielegalne, ale obowiązkowe wyszukiwanie innych obiektów z późniejszym zajęciem. Znalezienie wyjścia powinno również pasować do cenionych 5 dni. Spróbuj spełnić ustalony okres.


Reklama

Pobierz Straszna Hello babcia - The Horror Game 2019 1.0

Nowości w tej wersji
First Release
informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2019-06-17 19:05
rozmiar 84.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/18 09:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |