Wiersz wiersza
0 (0)

Opis:

Row Row Row przedstawia historię, w której nasza postać będzie pływać różnymi dystansami wzdłuż górskich rzek i wkroczyć do światowego rankingu, a najlepiej kierować nim. Proces podziwia co najmniej piękno otaczającej przyrody. Tu i dżungla, i jazda na nartach w pobliżu wulkanów. Fani sportów ekstremalnych mogą pojeździć zimą, kontemplować wspaniałe, pokryte śniegiem miejsca. Zadanie jest sformułowane po prostu: musisz pomóc bohaterowi dopłynąć do mety w jak najkrótszym czasie.

Łatwość zarządzania na początkowym etapie stwarza wrażenie, że proces będzie nudny, ale pojawienie się przeszkód na drodze wprowadza różnorodność. Nie zapominaj o prędkości będzie musiał ominąć kamienie, kłody i inne elementy. Mili i ciekawi pingwiny mogą stać na ruchomych kry. Renifer lub inne zwierzęta mogą również podejść do zbiornika, aby ugasić pragnienie. Nie należy kolidować z małymi zwierzętami, lepiej rzucić się trochę, aby uniknąć kolizji, i kontynuować do mety w tempie.

Charakterystyczne cechy gry Row Row:

  • kajaki, kajaki i inne rodzaje łodzi;
  • złote monety jako bonusy;
  • lokacje zbierane, różne warunki pogodowe;
  • dodawanie przyjaciół do wspólnej zabawy;
  • podstawowe zarządzanie.

Jeśli wysiłek nie pomaga wejść do klasyfikacji, możesz przejrzeć gry przeciwników, przyjąć ich najlepsze sztuczki. Dostępne zapraszanie znajomych przez Facebooka. W górnej części ekranu znajduje się przycisk aktualizacji, który umożliwia powrót do początku przejścia określonego poziomu.

Do każdego rodzaju warunków potrzebujesz indywidualnej jednostki pływającej. Deweloper zapewnia użytkownikowi kilka rodzajów łodzi, tratwę z kłód, nadmuchiwany materac i inne pojazdy do poruszania się po wodzie. Prosty głos i jasne reguły ułatwiają fanom formatu arcade spędzanie czasu bez niepotrzebnego stresu. Ciesz się śpiewem ptaków, szumem fal, skoków i pięknych górskich stoków, aby zagwarantować sobie dobry nastrój!


Reklama

Pobierz Wiersz wiersza 1.0

Nowości w tej wersji
The hit game Row Row has arrived on Google Play!
informacje ogólne
wersja 1.0 (4)
Data umieszczenia 2019-06-23 14:49
rozmiar 49.74 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/24 09:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |