Pięć nocy z żabką 2
3.1 (5)

Pięć nocy z żabką 2

Opis:

Gra Five Nights with Froggy 2 to fantastyczna, straszna akcja, w której strażnik podąża za nocą w pałacu, aby mieć obawy w najbardziej nieoczekiwanych kątach.

Wydarzenia drugiej serii projektu o tej samej nazwie mają miejsce w 2007 r., 3 lata po poprzedniej wersji. Publiczności obiecano wiele spektakli i spektakli teatralnych, ale po zakończeniu restauracji pałacu. Naprawy mają na celu przeprowadzenie nieokreślonego czasu, więc teraz obserwujcie występy strażnika w nocy. W pokoju jest wiele kamer wideo, w sprzyjających warunkach wystarczy spojrzeć na monitory ze specjalnego pokoju.

Wśród duchów, pijaków i wandali nie należy oczekiwać spokojnych zmian. Chociaż wymienione znaki nie są tak niebezpieczne, jak liczne zabawki, które są aktywowane po północy. Każdej nocy pojawiają się nowe okropności, wszelkie myśli o bajkach zaczynają się teraz bać. Krasnoludy niewiele pomagają, od trzeciej nocy starają się zaatakować strażnika i mogą zostać uratowani tylko przez włączenie specjalnego pudełka przy kasie. Bohaterów łatwo zneutralizować, gdy jest niewielu. Wspólne gry postaci z bajki są trudniejsze do zatrzymania, czasami pojawia się uczucie, że grają jako ochroniarz, wyśmiewając się z niego.

Charakterystyczne cechy gry Five Nights with Froggy 2:

  • atmosfera horroru i napięcia;
  • wiele nowych postaci;
  • bardziej wydajne komputery do pracy z kamerami monitorującymi;
  • duchy i halucynacje;
  • duży obszar do zwiedzania.

Deweloper GKProduction zdołał utrzymać niesamowitą atmosferę, a nawet ją wzmocnić. Fabuła jest lepiej przemyślana, a pułapki dla gracza są bardziej wyrafinowane. Trudniej utrzymać porządek w pałacu. Istnieje duże ryzyko, że nie wrócisz do domu, jeśli opóźnisz reakcję. Gra głosowa wymusza sytuację, postać musi ciągle biegać, aby rozwiązać siłę wyższą, zabawki pojawiają się znikąd i zaczynają czarne czyny. Obszerna lokalizacja pozwala skoncentrować się na sytuacji, a nie myśleć o niuansach tłumaczenia. Brave oferuje prawdziwy hardcore z okrutnym tandemem dziecięcych fantazji i przerażających scenariuszy. Czy potrafisz przetrwać tak fantastyczną pracę?


Reklama

Pobierz Pięć nocy z żabką 2 2.0.14.4

Nowości w tej wersji
2.14.2
Unfortunately, this update does not bring anything new. Only minor programmatic changes were made.

2.14.4
Font issue fixed
informacje ogólne
wersja 2.0.14.4 (44)
Data umieszczenia 2020-02-02 11:46
rozmiar 94.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

rozwijanie/zwijanie paska stanu

Zezwala aplikacji na rozwijanie lub zwijanie paska stanu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.09★ 61.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/26 09:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |