Bieg taksówką
0 (0)

Opis:

Gra Taxi Run to szalona gra zręcznościowa, w której taksówkarz przewozi pasażera, pokonując po drodze różne przeszkody. Czekasz na drogę o dużym natężeniu ruchu i korkach.

Pierwszy poziom służy do przyzwyczajenia się do zarządzania, droga w nim jest całkowicie pusta. Następnym razem transport pasażera jest skomplikowany przez odcinek ścieżki z kilkoma samochodami. Musimy dostosować się do prędkości innej osoby, odwrócić się w czasie. Zielone strzałki wskazują pożądany kierunek na skrzyżowaniach. Miejsca, w których można wybierać i wysadzać ludzi, są również przydzielane, aby ułatwić nawigację. Kilka udanych podróży daje możliwość wyboru pojazdu, taksówkarz otrzyma kilka dostępnych opcji. Doświadczeni kierowcy mają szeroką gamę żelaznych koni, od samochodów i minivanów po samochody sportowe.

Liczba napiętych chwil rośnie wraz z każdą nową podróżą. Jest kolej i pociągi, pędzące na niej z ogromną prędkością. Nie czas na szynach, a pociąg natychmiast zderza się z samochodem. Sytuacja ta narusza główne przykazanie taksówkarza - zdrowie pasażera musi być zapisane za wszelką cenę. Jeśli nauczysz się chwytać chwile, aby szybko pokonać tory kolejowe, to wolna furgonetka z lodami stanie się nową przeszkodą. Oprócz niego wśród użytkowników dróg pojawią się limuzyny, które są trudne do skrętu ze względu na wielkość, masywne wagony i wiele innych.

Charakterystyczne cechy gry Taxi Run:

  • odblokowanie wielu modeli samochodów;
  • różne przeszkody;
  • punkty i pieniądze na rozwój;
  • różnorodne lokalizacje;
  • prędkość i adrenalina.

Deweloper AZUR GAMES zadbał o kolorowe obszary i podstawowe zarządzanie. W celu wczesnego wykrywania przeszkód dokonuje się przeglądu z góry. Jakość podróży wpływa na płatności, a zarobione pieniądze otwierają wiele możliwości. Ten arcade timekiller doskonale ratuje przed nudą, pozwala doświadczyć wielu pozytywnych emocji z udanego przeniesienia osoby do pożądanego punktu, proste zasady pozwalają odwrócić uwagę od wszystkiego, co może przeciążać ekran smartfona.


Reklama

Pobierz Bieg taksówką 1.18

Nowości w tej wersji
If your car is locked up in the garage, that means you’re not tearing up the roads and causing havoc on the streets!
Leaving our cars to sit and collect dust in the garage is not on our agenda, so here’s a new update for you to enjoy!
- Many new levels added!
- Fresh garage design!
- New vehicles added!
- Now you can give your passengers a lift on quads and motorbikes!
- Enjoy the sweet SFX update!
- Loot boxes now available!
- Plenty of bugfixes (old and new) for an improved gaming experience!
informacje ogólne
wersja 1.18 (401945)
Data umieszczenia 2020-05-18 01:13
rozmiar 87.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/30 07:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |