Bieg taksówką
0 (0)

Opis:

Gra Taxi Run to szalona gra zręcznościowa, w której taksówkarz przewozi pasażera, pokonując po drodze różne przeszkody. Czekasz na drogę o dużym natężeniu ruchu i korkach.

Pierwszy poziom służy do przyzwyczajenia się do zarządzania, droga w nim jest całkowicie pusta. Następnym razem transport pasażera jest skomplikowany przez odcinek ścieżki z kilkoma samochodami. Musimy dostosować się do prędkości innej osoby, odwrócić się w czasie. Zielone strzałki wskazują pożądany kierunek na skrzyżowaniach. Miejsca, w których można wybierać i wysadzać ludzi, są również przydzielane, aby ułatwić nawigację. Kilka udanych podróży daje możliwość wyboru pojazdu, taksówkarz otrzyma kilka dostępnych opcji. Doświadczeni kierowcy mają szeroką gamę żelaznych koni, od samochodów i minivanów po samochody sportowe.

Liczba napiętych chwil rośnie wraz z każdą nową podróżą. Jest kolej i pociągi, pędzące na niej z ogromną prędkością. Nie czas na szynach, a pociąg natychmiast zderza się z samochodem. Sytuacja ta narusza główne przykazanie taksówkarza - zdrowie pasażera musi być zapisane za wszelką cenę. Jeśli nauczysz się chwytać chwile, aby szybko pokonać tory kolejowe, to wolna furgonetka z lodami stanie się nową przeszkodą. Oprócz niego wśród użytkowników dróg pojawią się limuzyny, które są trudne do skrętu ze względu na wielkość, masywne wagony i wiele innych.

Charakterystyczne cechy gry Taxi Run:

  • odblokowanie wielu modeli samochodów;
  • różne przeszkody;
  • punkty i pieniądze na rozwój;
  • różnorodne lokalizacje;
  • prędkość i adrenalina.

Deweloper AZUR GAMES zadbał o kolorowe obszary i podstawowe zarządzanie. W celu wczesnego wykrywania przeszkód dokonuje się przeglądu z góry. Jakość podróży wpływa na płatności, a zarobione pieniądze otwierają wiele możliwości. Ten arcade timekiller doskonale ratuje przed nudą, pozwala doświadczyć wielu pozytywnych emocji z udanego przeniesienia osoby do pożądanego punktu, proste zasady pozwalają odwrócić uwagę od wszystkiego, co może przeciążać ekran smartfona.


Reklama

Pobierz Bieg taksówką 1.03

Nowości w tej wersji
How are you doing, Drivers?!
You have not delivered all the passengers yet, and we already have a new update!
- Added a variety of different levels!
- Corrected prices for all cars!
- Optimized and fixed bugs!
Good luck on the roads!
informacje ogólne
wersja 1.03 (560)
Data umieszczenia 2019-06-09 12:55
rozmiar 72.48 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje AZUR GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/30 07:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |