This War of Mine: Opowieści - obietnica ojca
4.4 (4)

This War of Mine: Opowieści - obietnica ojca

Opis:

Gra This War of Mine: Stories - Father's Promise jest techniczną kontynuacją ostatniej części, która nosi nazwę This War of Mine, a tak przy okazji, była na naszej stronie w 2015 roku, kiedy my i wielu innych doszliśmy do wniosku, że było to arcydzieło, które oferowało gracze zanurzają się w mroczny świat wojny, oferując, że przyjmą rolę cywili złapanych między młotem a kowadłem, żyjących w zniszczonych domach bez jedzenia, wody i leków. Pierwsza część miała otwarty finał, dla każdego gracza historia zakończyła się na swój sposób, w zależności od podjętych decyzji i wykonanych działań, co oznacza, że ​​nie może być kontynuacji fabuły.

Nowość (wyszła w połowie wiosny) wywołuje podwójne wrażenie i powiemy. Powinieneś zacząć od samego formatu gry, który ogólnie się nie zmienił, ponieważ czekasz na identyczną grafikę (dobrze, potem i teraz), podobne lokalizacje i bohaterów, którzy są zwykłymi ludźmi, którzy są ofiarami wojny. Jednak tym razem programiści postanowili opowiedzieć okropności wojny na własną rękę, co oznacza, że ​​tym razem otrzymasz fabułę, której nie można zmienić, nie przepisać ... Zazwyczaj fabuła jest dobra, ale nie, gdy dreszczy z zimna, ponieważ Twoi programiści nie prześladowali swoich historii i nie brali bezpośredniego udziału w tym, co się dzieje, po prostu uświadamiasz sobie w pewnym momencie, że nic nie możesz zmienić, co jest bardzo przygnębiające, przynajmniej w tym konkretnym przypadku.

Inną kwestią jest to, że gra jest znowu opłacana, tylko ostatnia część była warta więcej niż 10 dolarów, nowość będzie kosztować tylko 2 dolary, ale tutaj jest mniej treści, nie można się zmęczyć graniem w ostatnią, a tutaj można wypełnić wszystkie historie w kilka godzin ... ogólnie rzecz biorąc, cena wydawała nam się uczciwa, ale nie wszyscy będą chcieli płacić w zasadzie. Ostatnia część zebrała ponad 100 tysięcy pobrań, co nie jest aż tak bardzo, ale uważa się, że większość ludzi pobrała ją na swoje komputery, gdzie cena była identyczna. Jak nowa część pokaże się z tego punktu widzenia - trudno powiedzieć, sprawdź to.


Cechy gry:

  • Ciekawe, ale mroczne historie, które trudno nazwać pozytywnymi
  • Doskonała grafika i łatwa kontrola
  • Wiele nowych lokalizacji
  • Fabuła jest szalona, ​​ale dopracowana i uzależniająca
  • Gra jest płatna, więc nie ma reklam

Wady gry:

  • Głupi, ale nie zmienisz fabuły, więc chciałbyś ...
  • Dwa dolary za kilka godzin rozgrywki, format na wentylatorze.

Konkluzja: jeśli stałeś się fanem pierwszej części, to This War of Mine: Stories - Obietnica ojca jest wymagana do zapoznania się z nią, ale to, co jest najbardziej interesujące, dla tych, którzy dowiedzieli się o tym projekcie po raz pierwszy, są bardzo szczęśliwi, ponieważ zalecamy rozpoczęcie od tej części i dopiero wtedy rzucić się na pierwszego, a tym samym trochę odzyskać to, co wydarzyło się wcześniej.


Reklama

This War of Mine: Opowieści - obietnica ojca

Ocena:

(4)
4.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/30 09:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |