Endless Quest: Hades Blade - Darmowe bezczynne gry RPG
0 (0)

Endless Quest: Hades Blade - Darmowe bezczynne gry RPG

Opis:

Endless Quest: Hades Blade - Darmowe bezczynne gry RPG to projekt RPG z wieloma przygodami postaci, która nieustraszenie walczy z bossami fantasy.

Bohater podróżuje po fikcyjnym świecie i walczy z tymi, którzy spotykają się po drodze. W trybie automatycznym jest bitwa i dzięki pozytywnemu trendowi możesz zbierać monety. Zarobione pieniądze są wydawane na sprzęt i doskonalenie umiejętności. Zaleca się po każdej bitwie pompować małą postać, aby kolejne walki dla niego nie były zbyt męczące. Różnorodność wrogich bossów jest niesamowita, są tu Gobliny, Wróżki i Diabły. Odważny facet czeka na ciągłą walkę. Regularnie wypowiada się na temat tego, co się dzieje, wskazówki tekstowe pomagają utrzymać sytuację pod kontrolą.

Oprócz walk możesz zbierać przydatne przedmioty i rzucać wyzwanie potworom. Te ostatnie są w stanie zwiększyć siłę gracza w walce, jeśli najpierw je oswoisz. Ponad 15 potworów jest dostępnych, aby wezwać pomoc podczas bitwy, jest też podwójne wezwanie do krytycznych momentów.

Charakterystyczne cechy gry RPG:

  • oswajanie potworów;
  • ponad 60 bossów;
  • ponad 30 zestawów sprzętu;
  • ulepszenia broni, sprzęt;
  • może grać bez połączenia z Internetem.

Programista ShereGame oferuje kilka trybów rozgrywki do wyboru. Możesz włączyć format historyczny, niekończące się lub stałe oczekiwanie na połączenie. Projekt graficzny zasługuje na pochwałę, najpiękniejsze lokalizacje w stylu fantasy wydają się wymagać badań i dokładniejszego zbadania każdego kawałka ziemi.

Z powodu automatycznych bitew zarządzanie jest tak uproszczone, jak to tylko możliwe, najważniejsze jest wypracowanie dobrej taktyki. Przeciwnicy są pozbawieni ludzkiego wyglądu i wyglądają całkiem zabawnie, chociaż ich poziom siły czasami się obciąża, walki mogą wyczerpać oddział. Nagrody i trofea pozwalają odzyskać siły i rozweselić, a jeśli jest to bardzo trudne, możesz wezwać potwora do pomocy. Walcz nawet w formacie offline i czerp przyjemność z czasu spędzonego w świecie fantasy!


Reklama

Pobierz Endless Quest: Hades Blade - Darmowe bezczynne gry RPG 1.38

Nowości w tej wersji
1.Fixes bugs
2.Optimize game
informacje ogólne
wersja 1.38 (138)
Data umieszczenia 2020-03-04 23:44
rozmiar 71.35 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje ShereGame na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/01 07:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |