Starscapes
0 (0)

Opis:

Gra Starscapes to gra logiczna dla Androida, w której wcielasz się w rolę dowódcy (lub ideologicznego kierownika) drużyny bohaterów, którzy nazywają siebie Starmatami. Historycznie Starmaci walczą z innymi stworzeniami zwanymi Keplerami, którzy chwytają planety i pod każdym względem niszczą życie mieszkańców.

Przygotowaliśmy grę w studiu JoyTap Games, z tego powodu jest to trzecia gra, pierwsza w podobnym gatunku dla nich, ale nie pierwsza dla nas i naszych czytelników, więc musimy spróbować zaskoczyć wszystkich zainteresowanych i uzyskać dobry wynik.


Oczywiście pełnoprawna science fiction nie dotyczy tej sprawy, ale mimo to nasze przygody będą się rozwijać w kosmosie, a lokalizacje to planety, kilka poziomów na każdym, gdzie będziemy wykorzystywać nasze umiejętności w łamigłówkach, aby wyeliminować zagrożenie ze strony ręka Kepler. Na każdej kompilacji czeka na ciebie pole z wielobarwnymi elementami i wrogimi postaciami, a mechanika zasadniczo różni się od zwykłego formatu „trzy w rzędzie” tym, że nie dotykamy istniejących elementów, ale używamy żetonów z lewego górnego rogu, ustawiając je na pustych polach, lub gdzie są już żetony i tym samym próbują uzyskać maksymalne kombinacje i zniszczyć przeciwników na polu.

Nie bez bonusów, które mogą bardzo pomóc w przekazaniu poziomu, pięknej i „soczystej” grafiki, która stała się atrybutem gatunku. Jeśli chodzi o resztę, jest więcej niż warta, wszystko jest wygodne i jasne, gra opóźnia się i nie przejmuje się nadmierną monetyzacją, a to jest zawsze wysoko cenione!


Cechy gry:

  • Wygodna obsługa i intuicyjny interfejs
  • Prosta, ale niezwykła mechanika odróżniająca grę od konkurentów
  • Zbierz drużynę bohaterów przed każdym poziomem
  • Pompuj osłony, gwarantuje sukces na trudnych poziomach
  • Zbierz kolekcję rzadkich postaci
  • Połącz siły z przyjaciółmi, aby osiągnąć wspólny sukces.
  • Nie ma jeszcze reklam, a to duży plus dla takiej gry.

Wady gry:

  • Zakupy są obsługiwane, ale w tej chwili jest to jedyna generowana przez deweloperów monetyzacja.

Konkluzja: gra Starscapes dla Androida pewnie trzyma poprzeczkę gatunku, oferując wszystkie wartości, które kiedyś widzieliśmy, a nawet oferując nową, interesującą mechanikę, dzięki czemu śmiało polecamy ją wszystkim fanom tego formatu.


Reklama

Starscapes

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/03 07:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |