Wojny ekspansji komórek
0 (0)

Wojny ekspansji komórek

Opis:

Cell Expansion Wars to interesująca strategia, w której musisz bronić swoich komórek i podbijać wrogie komórki, aby rozszerzyć ciało.

Praca z komórkami może oznaczać nie tylko linię w notebooku, firma mobirix proponuje walkę o ekspansję komórek biologicznych. Na stronie są elementy, które muszą być połączone ze specjalnymi mackami, aby zebrać pojedynczą figurę z poszczególnych kręgów, nawet jeśli jest to dziwne i bez nazwy. Na polu znajduje się wróg, można go złapać za darmo. Niuans polega na tym, że dąży do identycznego celu i stara się dostarczyć pierwszy cios tak szybko, jak to możliwe, aby zademonstrować swoją wyższość.

Gracz ma opcje ataku, ochrony i przywracania uszkodzonych. Jeśli sojuszniczy element jest słaby, defensywa zapewni leczenie, przywróci sojusznika do akceptowalnego stanu. Atakujący mają niewielką interakcję ze swoimi braćmi, koncentrują się jak najwięcej na ataku, zwiększając skalę problemów dla przeciwników. Niektóre elementy są w stanie zwiększyć liczbę linii macek, czyniąc gracza silniejszym. Ważne jest, aby z wyprzedzeniem budować plan zachowania w różnych sytuacjach, aby nie poświęcać zbyt wiele czasu na ukończenie układanki. Dodatkowy czas może być atutem dla wroga, więc decyzje należy podejmować niezwłocznie.

Charakterystyczne cechy gry Cell Expansion Wars:

  • różne możliwości działania (atak, funkcja obronna, leczenie);
  • przedmioty pomagające w wykonywaniu zadań;
  • rozciąganie macek celi w kilku kierunkach na raz;
  • ekscytujące mini-gry;
  • informacje o zwycięzcach i osiągnięciach.

Tutaj strategia jest mieszana z zadaniami logiki i szybkiej reakcji. Nietrywialne mini-gry są zwodnicze, wizualnie schematy połączonych komórek są proste, ale wariacje połączeń są masowe, każdy rysunek jest indywidualny. Dobra animacja, klimatyczna ścieżka dźwiękowa i przyzwoita gra głosowa oznaczają staranne opracowanie szczegółów przez twórcę projektu. Jeśli znasz prawidłowe proporcje obrony i ataku podczas wojny, spróbuj walczyć o komórki ciała. Nowe doznania i przemyślane strategie walki nie pozwolą ci czekać, wpłynie to na zachowanie w innych grach!


Reklama

Pobierz Wojny ekspansji komórek 1.0.29

informacje ogólne
wersja 1.0.29 (20200527)
Data umieszczenia 2020-05-29 08:31
rozmiar 26.03 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/05 07:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |