WrldCraft - AR Sandbox i RPG
0 (0)

WrldCraft - AR Sandbox i RPG

Opis:

Gra WrldCraft - AR Sandbox i RPG jest z jakiegoś powodu pozycjonowana jako gra akcji, ale w rzeczywistości jest to pełnoprawna piaskownica stworzona na podobieństwo słynnej i bardzo popularnej gry Minecraft, dodano tu tylko technologię rozszerzonej rzeczywistości, która była używana w Pokemon Go! A to jest o wiele ciekawsze i coś przypomina.

Najpierw jednak spójrzmy na dewelopera, który był grany przez mało znane studio Running Pixel, na którego koncie nie ma jeszcze popularnych projektów, a rekord pobrań wynosi 50 tys. Nie wiadomo, skąd pochodzi technologia i finansowanie takiego projektu, ale mamy nadzieję, że zawiera on również reklamy, ponieważ w tej chwili prawie nikt nie wie o grze, że jest ona tylko w rękach konkurentów, o czym będziemy dalej rozmawiać.


Jeśli jeden z naszych czytelników śledzi wiadomości z branży gier i gier na Androida, to prawdopodobnie zauważyłeś wydajność przedstawicieli Microsoftu na jednej z wystaw na początku lata, ponieważ ta korporacja od dłuższego czasu jest właścicielem wspomnianego Minecrafta i ogłosili Minecraft Świat, który wciąż się rozwija i zaoferuje coś podobnego do naszego nowego produktu, który w tym czasie już istniał!

Co nas czeka w grze WrldCraft - AR Sandbox i RPG?

  • Rozszerzona rzeczywistość, w której działania będą powiązane z twoim środowiskiem
  • Podobny do Pokemon Go! W tym interaktywnym świecie mogą być inni gracze, którzy są gotowi pomóc i przeszkadzać.
  • Musisz budować, używać bloków, wyodrębniać zasoby i „wytwarzać” wszelkiego rodzaju przedmioty
  • Bez kosztów i bez questów, co znowu można zrobić razem z innymi graczami
  • Potwory nie ominęły strony gry i uzupełnią proponowany świat

Nietrudno zgadnąć, że widzimy to po raz pierwszy i samodzielnie, trudno jest zarzucić programistom niedociągnięcia, które wciąż są liczne w grze, ale od razu zauważamy, że nie jest to jeszcze wersja ostateczna, programiści aktywnie rozwijają projekt i aktywnie pracują z recenzjami. wszyscy gracze. Możesz pobrać grę za darmo, więc jeśli podoba Ci się ta aktywność, spróbuj ją sam. Ale wątpimy, że wiek ludzi z filmu reklamowego naprawdę odpowiada większości odbiorców ...


Konkluzja: WrldCraft - AR Sandbox i gra RPG jest obecnie dość surowa, ale jesteśmy pewni, że zostanie naprawiona, więc pojawi się w pełnym formacie przed głównymi konkurentami i najprawdopodobniej pozostanie wolna, czego nie możemy powiedzieć o tym Minecraft World, który właśnie został ogłoszony.


Reklama

Pobierz WrldCraft - AR Sandbox i RPG 0.988

Nowości w tej wersji
- added Facebook login
- better login/signup interface
- lots of bug fix and resolved memory issues causing rare crashes
informacje ogólne
wersja 0.988 (988)
Data umieszczenia 2019-08-08 09:53
rozmiar 46.4 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/08 07:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |