The Legacy: The Tree of Might
0 (0)

The Legacy: The Tree of Might

Opis:

Dziedzictwo: Drzewo Mocy to projekt przygodowy, w którym będziesz musiał szukać przyczyn straszliwego wirusa na zaginionej wyspie obcych światów.

Patron archeolog przeprowadził na szeroką skalę przyjęcie w Nowym Jorku, podczas którego dziennikarze i wysoko postawieni goście zostali zainfekowani niewytłumaczalnym wirusem epidemiologicznym. Megapolis natychmiast stało się zagrożeniem dla życia, ludzie są dotknięci chorobą i paniką w obliczu nieznanego. Mijają tygodnie, wiadomości mówią o śmierci, ale nie ma sposobu na wyleczenie lub spowolnienie rozprzestrzeniania się choroby.

Diana, ekspert z Muzeum Historii, poleciała helikopterem i po jej katastrofie znalazła się w pięknej oazie naturalnej, której nie ma na mapie. Wraz z pilotem Sebastianem zaczyna eksplorować teren. Później okazuje się, że wpadli w jeden z równoległych światów. To dopiero początek ryzykownych przygód, odnajdywania przyjaciół wśród żywych stworzeń niezidentyfikowanych gatunków, poznawania dobrych i złych postaci.

Dwa przypadkowo znalazły się w innym wszechświecie, dokonają wielu odkryć, na ścieżce pojawią się również puzzle, aby znaleźć obiekty. Jednak głównym zadaniem będzie określenie przyczyn choroby i określenie, jak sobie z nią poradzić. Powrót do domu jest możliwy dopiero po odkryciu tych informacji, ponieważ jeśli epidemia wykracza poza metropolię, kraj, kontynent, a później cała populacja planety będzie zagrożona.

Charakterystyczne cechy zadania:

  • złożona fabuła;
  • kilka światów z różnymi typami stworzeń;
  • ekscytujące mini-puzzle;
  • szukaj różnych przedmiotów, fajnych kolekcji;
  • analiza przyczyn patogenu.

Deweloper FIVE-BN GAMES nadal cieszy się głęboką szczegółową fabułą i kolorową trójwymiarową grafiką. Gra ma wiele spotkań, znajomości i odbiera dane od nowych przyjaciół (wrogowie będą również w wystarczającej ilości). Kolejna przygoda polega na odkryciu plątaniny tajemnic i tajemnic, które, podobnie jak puzzle, można złożyć w kompletny spektakularny obraz. Zagadka ta urzeka, a wypełnienie misji ratowania całego Nowego Jorku zwiększy poczucie własnej wartości


Reklama

Pobierz The Legacy: The Tree of Might 1.0.1

informacje ogólne
wersja 1.0.1 (10002)
Data umieszczenia 2019-07-09 10:52
rozmiar 8.04 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

Niski poziom dostępu do ustawiania orientacji (w aktualny obrót) ekranu.

SET_ORIENTATION

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/10 07:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |