Opis:

Cyber ​​Junk to zabawna platformówka o przetrwaniu, w której musisz oczyścić planetę z konsekwencji apokalipsy, oczyścić śmieci i walczyć ze złymi duchami.

Po globalnej katastrofie przeżyła tylko jedna osoba. Spojrzenie na niego sprawia, że ​​się uśmiechasz, ale ta postać ma duże poczucie celu. Gracz pomoże mu w eksploracji Ziemi po tym, co się stało. Aby zacząć, musisz oczyścić teren z gruzu, a następnie zbudować bazę i chronić ją przed różnego rodzaju zagrożeniami. Bohater pracuje ciężko przez cały dzień, ale w nocy prowadzenie działalności jest ryzykowne. Ciemny czas to czas przebudzenia potworów i dziwnej mgły, która może nawet zabić kogoś, kto nie jest przygotowany na spotkanie z tak naturalnym zjawiskiem.

Każda użyteczna akcja przynosi monety skarbowe. Dla nich możesz kupić broń, różne pułapki, które pomogą chronić osobę w tej niebezpiecznej sytuacji. Możesz także kupić sprzęt do rozwoju swojej ulubionej aktywności, a nawet transportu. Każdy element pomaga odkrywać planetę, znaleźć nowe możliwości rozwoju w warunkach całkowitego upadku. Własna baza i dobre narzędzia do obrony lub ataku pozwalają przedłużyć okres aktywności i działać odważniej po wschodzie księżyca.

Charakterystyczne cechy gry Cyber ​​Junk:

  • sprzęt do odblokowywania;
  • wywóz śmieci;
  • budowa i obrona bazy;
  • fajna atmosfera po apokalipsie;
  • nocne potwory.

Głęboka fabuła jest ciekawie połączona z pogodnym obrazem, w którym osoba wygląda na pewną siebie i jednocześnie bezradną. Dźwięk pogarsza tylko podzielone doznania, odpowiada fabule. Na początku gra może wydawać się nudna, ponieważ aby odblokować przynajmniej niektóre przedmioty, musisz usunąć dużo śmieci. Dalsze bonusy pozwalają na różnorodne rozgrywki, aby wybrać priorytet zadań według własnego uznania. Spróbuj zrozumieć ten zabawny świat postapokaliptyczny, znajdź osobiste powołanie)


Reklama

Pobierz Cyberjunk 1.0.3

Nowości w tej wersji
- Bug fixes
- UI changes
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (44)
Data umieszczenia 2019-08-20 15:42
rozmiar 76.33 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/10 09:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |