Ciemny prześladowca
4.8 (4)

Opis:

Gra Dark Pursuer to horror dla Androida w formie arcade, w którym musisz znaleźć wyjście z zamkniętej i bardzo ciemnej przestrzeni z dziwnymi dźwiękami. Ktoś chce zabrać duszę nowej ofiary.

Bohater budzi się w starym opuszczonym budynku, nikt nie jest widoczny. Przyczyny wejścia do tego strasznego miejsca wykraczały poza fabułę, nie wpływają na rozwój historii. Priorytetowym zadaniem jest znalezienie wyjścia, analiza opcji ucieczki. Niektóre pokoje mają sztuczne oświetlenie, które pomaga poruszać się w przestrzeni. Lepiej nie wtrącać się w całkowitą ciemność: prawdopodobieństwo życia przy życiu spadnie do zera.

Jednak w ciemnych pomieszczeniach mogą być przydatne przedmioty i różne wskazówki, dzięki czemu czas na wyjście zostanie zmniejszony. Jeśli zamierzasz zaryzykować - użyj latarki do minimalnego oświetlenia. Jego ładunek elektryczny jest wystarczający tylko na krótki okres czasu, zasoby muszą zostać zapisane. Wokół wielu dziwnych dźwięków, lokalizacja przynosi wiele nieprzyjemnych myśli, proces przejścia zadania łaskocze twoje nerwy. Po znalezieniu cenionych drzwi bohater otworzy drogę do nowej części budynku, dzięki nowym ponurym przygodom. Każdy następny poziom zawiera bardziej skomplikowane zadania, zwiększa poczucie beznadziejności.

Charakterystyczne cechy gry The Dark Pursuer:

  • szukaj przedmiotów w szarych pokojach i korytarzach;
  • zagadki i tajemnice;
  • drzwi do nowego, przerażającego poziomu;
  • zależność od latarki baterii;
  • smuga ciemności jest największym wrogiem.

Początkowo gra pogrąża się w atmosferze samotności, ale po kilku minutach chodzenia po budynku dochodzi do zrozumienia, że ​​wokół jest wielu przeciwników. Od ciemnych prześladowców należy się spodziewać najgorszego, sądząc po krzykach nie są ludźmi, ale potworami, które z powodzeniem próbują zastraszyć ofiarę.

Deweloper Digital Secrets zadbał o odpowiedni projekt graficzny, tło dźwiękowe również powoduje napięcie. Podpowiedzi tekstowe podkreślają kluczowe punkty. Projekt z pewnością spodoba się fanom przerażających przygód z ryzykiem życia postaci. Jeśli ciekawość przeważa nad strachem, oznacza to, że czekają na ciebie w tym budynku!


Reklama

Pobierz Ciemny prześladowca 1.71

Nowości w tej wersji
• Small improvements.
informacje ogólne
wersja 1.71 (142)
Data umieszczenia 2020-03-15 13:03
rozmiar 110.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/12 07:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |