Orbox B: Odrodzenie
4.7 (4)

Opis:

Gra Orbox B: Rebirth to skomplikowana gra logiczna, w której pilot konkretnego samochodu odkrywa przyczyny zniknięcia ludzi z idealnej przestrzeni życiowej.

W opowieści dawno temu ludzkość osiedliła się w Sieci - wygodnym, sztucznie stworzonym środowisku. W pewnym momencie wszyscy postanowili natychmiast opuścić tę strukturę i nigdy do niej nie wracać. To, co wywołało takie działania, nie jest dokładną informacją. Istnieje podejrzenie, że doszło do globalnego wypadku z tragicznymi konsekwencjami. Po kilkuset latach konieczne stało się wyjaśnienie tego niepowodzenia w chronologii. Zbudowano Orbox - ogromny samolot, który umożliwia nawigację po sieci i jej badanie. Graczowi powierzono pilotowanie samochodu w kosmosie i poznanie tajemnicy sieci.

Na początkowym poziomie globalnych problemów w strukturze nie jest wykrywany, jednak każdy poziom wymaga rozwiązania zagadki z ruchem płytek z cegły w labiryncie. Im dalej udasz się, tym bardziej dziwne będą odkrycia. Katastrofa nie wydarzyła się przypadkiem, została sfałszowana dla dobra najemników. Postać chciała po prostu odlecieć z terytorium, gdy poczuł niebezpieczeństwo. Ale ciekawość doprowadziła go do pułapki, z której nie mógł szybko wyjść. Tylko oczyszczenie wszystkich szczegółów pomoże uciec.

Charakterystyczne cechy gry Orbox B: Rebirth:

  • nietypowa fabuła;
  • oryginalne zadania;
  • tworzenie poziomów za pomocą edytora;
  • inna mechanika rozgrywki;
  • misje na dużą skalę z pułapkami.

Sztuczna fabuła jest połączona z łatwą kontrolą i trudnymi misjami. Projekt różni się od analogów obecnością edytora do tworzenia nowych łamigłówek z możliwością ich późniejszej dystrybucji. Zadania mogą mieć różne formaty, cele i sposoby przekazywania, a najważniejsze jest, aby nie odbiegać od algorytmu przesuwania płytek wzdłuż specjalnych ścieżek. Skromny projekt graficzny uzupełnia aktywna, motywująca melodia poza ekranem. Jeśli chcesz zmęczyć mózg nad interesującą zagadką i jednocześnie zanurzyć się w tajemniczej historii z kosmicznymi tajemnicami - ten projekt jest stworzony właśnie dla Ciebie!


Reklama

Pobierz Orbox B: Odrodzenie 1.3.2

Nowości w tej wersji
Bug fixes and enhancements
informacje ogólne
wersja 1.3.2 (36)
Data umieszczenia 2019-12-28 12:46
rozmiar 74.68 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje ProGamix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.65★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/19 07:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |