Rekonstrukcja królestwa: Bezczynne RPG
0 (0)

Rekonstrukcja królestwa: Bezczynne RPG

Opis:

Gra Rekonstrukcja królestwa to uroczy projekt RPG, w którym bitwy z różnymi demonami są przeprowadzane automatycznie, co, jak pokazuje praktyka, publiczność w ogóle się nie zatrzymuje.

Ponieważ potwory atakują powierzone ci terytorium, królestwo jest prawie zniszczone. Dzielni wojownicy muszą pokonać demony i przywrócić infrastrukturę. Deweloper oferuje dużą liczbę znaków do kolekcji. Dzięki nim każda bitwa zamieni się w prawdziwy pokaz. Tankowce, rycerze, łucznicy, czarodzieje i inni przedstawiciele różnych fantastycznych światów chętnie wchodzą do najlepszej drużyny pod twoją kontrolą.

Do skutecznej walki z wrogiem, oprócz rozrywki, potrzebne będą skuteczne taktyki i unikalne umiejętności każdego uczestnika wojska. Umiejętności mogą być rozwijane, takie wydatkowanie mocy na pewno się opłaci, gdy dojdzie do bitwy z równymi przeciwnikami lub z kimś ogromnym i pewnym siebie. Magiczne zdolności są wystarczające po obu stronach, ale ważne jest, aby ich używać, aby przewaga była po twojej stronie.

Zadania manewrów bojowych nie są ograniczone. Postacie będą również badać liczne lochy, szukać w nich niesamowicie pięknych artefaktów. W cichych chwilach, gdy wróg nie próbuje atakować, możesz wykonać rekonstrukcję zamków i innych budynków, przywrócić zniszczone nieproszone gości. Jeśli chcesz różnorodności, możesz prowadzić bitwy online, w których gracze demonstrują siłę swoich żołnierzy, walcząc z konkurentami.

Charakterystyczne cechy gry Rekonstrukcja królestwa:

  • zysk dla postaci;
  • konkursy z użytkownikami ze wszystkich krajów świata;
  • poszukiwanie skarbów;
  • badania terytorialne;
  • automatyczne walki.

Gra przyciąga kilka rodzajów celów i zadań. W opowiadaniu królestwo powinno zostać porzucone, ale szarość w nim nie jest wcale widoczna, postanowili zrobić projekt graficzny w pstrokatych kolorach, aby wszystko było jasne i bogate. Taka wizualizacja spodoba się nie tylko istotom o demonicznej duszy. Automatyzacja pozwala ci spokojnie obserwować bitwy, a po nich szukać cennych przedmiotów, budować miasto i wykonywać wiele innych interesujących misji. Dołącz teraz!


Reklama

Pobierz Rekonstrukcja królestwa: Bezczynne RPG 1.0.0

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (52)
Data umieszczenia 2019-07-25 06:44
rozmiar 83.81 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/25 09:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |