Idle hero clicker game
0 (0)

Idle hero clicker game

Opis:

Idle Hero Clicker Game to szalony arcade time killer, w którym bohater zamierza walczyć z siłami zła, walczyć z tytanami, zbierać wszelkiego rodzaju przydatne przedmioty.

Planeta jest ponownie w niebezpieczeństwie i tylko nasza dzielna postać jest w stanie ją uratować. Walki z tytanami wymagają znacznej siły i można je pokonać tylko przy użyciu umiejętności superbohatera. Poczucie samotności nie zaleje tutaj, ponieważ możesz polegać na nieustraszonych sprzymierzeńcach. Trzy tuziny stworzeń o różnych cechach i umiejętnościach chętnie pomogą w krytycznej sytuacji. Dobry wynik scrum przyniesie cenne bonusy i możliwość korzystania z nowych umiejętności. Jeśli studiujesz cechy wszystkich 50 umiejętności, możesz zbudować kompetentną taktykę, aby obalić każdego potwora, nawet ogromnego i przerażającego. Krwawienie bohatera i trening umiejętności jest kluczowy dla długiej realizacji głównej misji.

Firma deweloperska oferuje ponad 10 scen ze zmianą lokalizacji i typów przeciwników. Oprócz walk musisz zbierać złoto i inne cenne przedmioty. Wymienia się je na różne zyski, aby przygotować się do następnej bitwy. Doświadczeni gracze, po przeanalizowaniu cech asystentów, tworzą całe oddziały, dzięki czemu łatwo jest założyć łopatki najbardziej potężnego giganta.

Charakterystyczne cechy gry Idle Hero Clicker Game:

  • fajni sojusznicy;
  • szukaj cennych przedmiotów;
  • okrutni i niebezpieczni szefowie;
  • 50 nieziemskich zdolności;
  • około 100 wrogich tytanów.

W tym pilocie ważna jest szybkość reakcji, aktywność gracza. Zniszczenie jednego wroga daje ci możliwość odpoczynku przez ułamek sekundy, po czym natychmiast pojawia się następne. Pstrokata grafika, artystyczni superbohaterowie i nie mniej dziwni wrogowie tworzą atmosferę łatwego szaleństwa. W pokazanym świecie fantasy musisz poczynić znaczące wysiłki, aby złe potwory znikły szybciej i odblokować nowe scenariusze z identycznymi misjami. Fani symulatorów kliknięć będą się świetnie bawić w tym fantastycznym otoczeniu!


Reklama

Pobierz Idle hero clicker game 1.9.0

Nowości w tej wersji
?Halloween is bringing HUGE novelties in this amazing idle game!!!?

?New Halloween interface can be used!
?We have added a new system of boosters among levels so now it’s easier to reach the top of our ranking of players
?The bugs of managing skills have been fixed
?️The appearance of the shop stays equal in mobiles with tighter screens
informacje ogólne
wersja 1.9.0 (33)
Data umieszczenia 2019-10-28 22:44
rozmiar 42.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/26 07:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |