Bob The Robber: League of Robbers
0 (0)

Bob The Robber: League of Robbers

Opis:

Gra Bob The Robber: League of Robbers to zręcznościowa łamigłówka o złodziei Bobie, która jest znana na całym świecie, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że programiści wydali części swojej gry. Skoro mowa o deweloperach, to nadal jest to Kizi Games Studio, a od ostatniego, jaki mogliśmy znaleźć w tej serii, gra to Bob The Robber 5, więc technicznie masz jedną szóstą tego, ale nie znajdziesz niczego poniżej trzeciej w Google Play. Śledzono jeszcze jeden interesujący szczegół, trzecia i czwarta część są bardzo popularne, dla każdego jest ponad 10 milionów pobrań, ale począwszy od piątej ta liczba nawet nie zbliża się do miliona ... Z wielu możliwych powodów nic się nie zmienia, możemy śmiało powiedzieć patrząc na nasz nowy produkt, w którym wciąż nie ma nowoczesnej grafiki, nadal jest „płaski” i nie wyróżnia się szczególnymi szczegółami. Ale bądźmy szczerzy, grafika nie jest największym problemem, ponieważ gry i mniej wybitne wskaźniki wizualne zdobyły publiczność. Ale fakt, że format rozgrywki w ogóle się nie zmienił przynajmniej od trzeciej części, jest dużym problemem.


Deweloperzy wpadli jednak na pomysł, który mógłby trochę przetaktować grę, przynajmniej w oczach nowych graczy. Oczywiście innowacja dotyczy możliwości gry online i walki z innymi graczami. Jednocześnie gra zachowała klasyczny format, w którym omijasz przeszkody i rozwiązujesz zagadki, co od razu decyduje o grze przedszkola, ale chciałbym zachować równowagę. Ale będziemy szczęśliwi i takie zmiany, być może pomoże to zwrócić przynajmniej część dziesięciomilionowej publiczności.


Cechy gry:

  • Prosta grafika, która nie ładuje twojego urządzenia.
  • Wiele poziomów i zadań
  • Innowacja w postaci zdolności do gry online i budowania własnych pułapek
  • Gra jest nadal darmowa i właśnie w tej formie powinna pozostać

Wady gry:

  • Zmiany nie są wystarczające, zarówno pod względem harmonogramu, jak i rozgrywki
  • Reklamy i zakupy są nadal dostępne.
  • Zagadki są zbyt proste, co znacznie zawęża widownię.

Konkluzja: gra Bob The Robber: League of Robbers nie wygląda na długo oczekiwaną kontynuację serii, na którą wielu czekało, ale tylko fakt, że deweloperzy postanowili spędzić trochę czasu i wprowadzić przynajmniej coś nowoczesnego, jest zadowolony.


Reklama

Pobierz Bob The Robber: League of Robbers 1.17

Nowości w tej wersji
Bug fixes and graphical improvements. Thanks for playing!
informacje ogólne
wersja 1.17 (117)
Data umieszczenia 2019-07-27 13:12
rozmiar 52.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Kizi Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/28 07:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |