Echo pocisku
0 (0)

Opis:

Gra Bullet Echo to fajna strzelanka zespołowa, w której musisz przejść atak, zademonstrować swoje umiejętności w królewskiej bitwie, otrzymać nagrody pieniężne.

Gracz wybiera postać zgodnie z osobistymi sympatiami i prowadzi go do walki. Postacie mają różne funkcje, każdy wymaga indywidualnego schematu pompowania i wybierania ulepszeń. W przypadku funduszy zarobionych lub zdeponowanych z wyprzedzeniem, możesz dodać cechy wojowników, aby poprawić ich umiejętności. W miarę postępów na poziomach dostępnych do odblokowania, osobowości stają się coraz większe, deweloper dodał kilkadziesiąt z nich. Schemat dystrybucji rang daje zauważalne korzyści doświadczonym użytkownikom i zachęca nowicjuszy do szybkiego zagłębienia się w zawiłości bitwy online. Zwycięstwa zapewniają dostęp do pieniędzy, skrzyń skarbów i innych ważnych przedmiotów. Im wyższa ranga, tym cenniejsza jest nagroda.

Recenzja z góry pozwala dostrzec przeciwników na czas lub zareagować, jeśli sojusznik wpadnie w kłopoty. Przeciwnicy zasługują na najbardziej złe traktowanie, nie będą litować się, jeśli stanie się możliwe zniszczenie przedstawiciela innej drużyny. Wojownicy ich oddziału powinni być chronieni, upadli mogą zostać podniesieni w celu szybszego powrotu rannych do procesu walki. Możesz także skoncentrować się na zadaniach i zdobyć imponujący kapitał.

Charakterystyczne cechy gry Bullet Echo:

  • wygodny przegląd z góry;
  • bitwy online;
  • wskaźnik liczby ocalałych;
  • bohaterowie o różnych unikalnych umiejętnościach;
  • kilka trybów gry.

Gra oferuje spektakularną grafikę i różnorodne lokalizacje. Korzystając z mapy, łatwo jest nawigować po nowych terytoriach, oceniać ryzyko i dostępne punkty schronienia podczas atakowania przeciwników. Równolegle z walką możesz zbierać przedmioty, będą one przydatne w przyszłości.

Oczywistą wadą są inwestycje finansowe, ale jeśli podejmiesz wysiłek, wkłady zostaną zastąpione nagrodami za zadania i udane walki. Wyrafinowany system rozwoju postaci i wzmocnienia pozycji podczas rekrutacji sprawia, że ​​staramy się zwiększyć rangę i odblokować nowych wojowników. Jeśli jesteś gotowy na zwycięstwo na polu bitwy, zacznij odważniej!


Reklama

Echo pocisku

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/07/30 07:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |