Barbarian Wars: A Hero Idle Mergear Game
0 (0)

Barbarian Wars: A Hero Idle Mergear Game

Opis:

Babarian Wars: Hero Idle Merger Game to zabawny zatrzask, w którym żołnierze, czarownicy i inne postacie walczą ze złymi duchami i łączą się w potężniejszych bohaterów.

Gracz otrzymuje małą armię z przeciętnymi wojownikami. Po kilku bitwach pojawia się opcja rekrutacji nowych, fajniejszych postaci, fabuła staje się bardziej interesująca. Przedstawicieli tej samej rasy można połączyć, aby uzyskać jednego barbarzyńcę o wyższej wydajności. Im więcej skojarzeń, tym silniejsza armia. Wskazane jest, aby rekrutować nowicjuszy równolegle (doświadczenie daje dostęp do różnych bohaterów, możesz wybrać efektywnych). Wtedy połączenie będzie miało mniejszy wpływ na liczbę, otrzymasz stworzenie dużego i potężnego zespołu w tym samym czasie.

Przygotuj się na przygodę w lochach, roi się od przedstawicieli ciemnej strony. Wraz z trudnymi walkami istnieje możliwość wzbogacenia się kosztem wartości w skrzyniach. Jeśli znajdziesz rzadką skrzynię - jej zawartość pomoże radykalnie zmienić styl działań wojennych, ponieważ dodatkowe finanse pozwalają nawet skromnej armii na transformację. Istnieją również legendarne pudełka na zamki, o których krąży wiele plotek, ale w rzeczywistości rzadko spotykane jest takie bezprecedensowe bogactwo. Znani na całym świecie bossowie mieszkają również w lochach. Tylko co 100 może je wygrać, choć chęć stania się częścią elity sprawia, że ​​wiele marzy o spotkaniu z nimi.

Charakterystyczne cechy gry Babarian Wars:

  • trzy tuziny niezwykłych bohaterów;
  • łączenie wojowników w celu stworzenia ich legendarnych wcieleń;
  • lochy ze strasznymi przeciwnikami;
  • skrzynie zwykłe i niepowtarzalne;
  • Phoenix, Smoki i inni pomocnicy.

Zatrzask ma elementarną mechanikę, która pozwala początkującemu szybko zrozumieć zasady tego, co się dzieje, i doprowadzić jego zespół do zwycięstwa. Proste sterowanie dotykowe eliminuje problemy z przypadkowymi ruchami lub nieprawidłowymi manewrami. Kolorowy projekt graficzny daje możliwość cieszenia się wizualizacją, aby wyeliminować szarość z nastroju. Udział w takich barbarzyńskich wojnach przyniesie wiele przyjemności dowódcy oddziałów.


Reklama

Pobierz Barbarian Wars: A Hero Idle Mergear Game 1.1.6

Nowości w tej wersji
1. Change App Name

2. Fixing bugs
informacje ogólne
wersja 1.1.6 (78)
Data umieszczenia 2020-01-09 04:08
rozmiar 76 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

Wszystkie aplikacje PiG corp. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/01 09:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |